Bluebell
Kārlis  Keisters

Bluebell Wood #2

Publicēja Kārlis Keisters, pirms 2 gadiem
284 63

Igors Bajazitovspirms 2 gadiem

Smukainiņa, bet žēl kad ārzemēs un nevis Latvijā - nekā personīga,uzskatu kad ārzemēs ir savējie kas tur ganās un visu parbildē labāk . Kā redzu kad Anglija vai kāda cita zeme uzreiz iekšēji pievelkās mīnuss un vēl viens mīnuss - man tā personīgi ir un tikai man- negribu to apspriest, bet gribu lai to zina citi.

Edgars Gerskovicspirms 2 gadiem

no tādiem mīnusiem jātiek vaļā,tie Tev godu nedara. 

Kārlis Keisterspirms 2 gadiem

Nu man ar Latvijas daba, dzīvnieki un ainavas vienmēr būs mīļākas nekā citu zemju, arī pašam bildēt savās iemīļotajās vietās sagādā daudz lielāku gandarījumu. Bet tas netraucē baudīt arī ārzemju ainavas, bez kādiem "mīnusiem" varu ievērtēt Alfrēda ainavas no Gruzijas vai Islandes un UK dabu Uldim. 

Jā arī Latvijā netrūkst puķu pilnas pļavas, pavasarī mežos vizbuļu klājiens, bet tomēr tādu ziedu koncentrāciju kā šajā Bluebell Wood nebiju nekur citur redzējis. Sajūta tajā aprīļa rītā bija visai sirreāla, kad caur vieglu miglas dūmaku virs okeāna spīdēja tāda maiga silta saules gaisma, tie gludie ainaviskie koki ar gaišo mizu un zilie zvani klāj zemi kā tepiķis. Visapkārt dūc un san bites un citi nektāru vācēji, vītero putni un neviena cilvēka (kas starp citu dīvaini, jo tā ir visai iecienīta pastaigu vieta). Uz brīdi sajutos kā Gredzenu pavēlnieka vai tamlīdzīgu pasaku filmu mežā :) 


Inta Kalniņapirms 2 gadiem

Pasaku meža noskaņa!

Ilmārs Ivara dēlspirms 2 gadiem

Baigais efekts kokam vidū - kā bronza

Eduards Valainispirms 2 gadiem

Laps


Uzņemšanas datums
17.04.2007 9:13
Uzņemšanas vieta

Flash mode
Flash did not fire

to top