***
Kārlis  Keisters

***

Publicēja Kārlis Keisters, pirms 2 gadiem

Igors Bajazitovspirms 2 gadiem

Piefiksēju ka Maijā un Septembrī ir baigi dīvainā gaisma,fotogrāfē,fotogrāfē kaut izstiepies ,kaut sarāvies,bet bildes negrib padoties - redzamais neatbilst reālajā dabas bildē redzamajam - ēna parāk tumša,bet gaišās vietas pārgaismotas - kas attiecas uz grāvjainām aizaugušām upītēm,pilsētas ielām,bet plašās vietās viss kaut cik vēl sakarīgi, un arī vēl zem jautājuma zīmes.

Kārlis Keisterspirms 2 gadiem

Maijs vai septembris nav pie vainas, pie tam šajos mēnešos ir visai atšķirīga Saules intensitāte. Abi mēneši man ir iecienītākie, kad cenšos visvairāk būt pie dabas. Pārāk kontrastainas gaismēnas ir skaidrā laikā pie plikām debesīm, kad nav neviena mākulīša kurš kaut cik izkliedētu gaismu. Ja šogad maija pirmās 2 nedēļas bija visai štruntīgām debesīm, tad nu jau kuro dienu staigā feinie mākuļi, pat dienas vidū ir ko bildēt. Atceros pērn septembra pēdējā nedēļā, kad biju dabā katru dienu, bija vairākas dienas ar labu gaismu un superīgām debesīm.

Voldemars Bugoveckispirms 2 gadiem

Manuprat tads sizets var but interesants kontr gaismaa

Kārlis Keisterspirms 2 gadiem

Taisnība, kontragaisma ir daudz efektīgāka, ja apstākļi ļauj izmantoju to  Kumada  Aprīlis 1995  Gaujas bērzi  Māja pie ezera un došu tai priekšroku. Tik ne vienmēr tā der, arī šajā vakarā bija pilnīgi tukšas debesis, aiz muguras meža mala un sākas pludmale un kontragaismā fons nežēlīgi pārgaismojas. Man ne visai patīk tādas bildes 13.05.18  Te es vairāk spiedu uz garo ēnu kompozīciju + maija maigais zaļums atsevišķos lapu kociņos, kuri nedaudz atsvaidzina plikos priežu stumbrus.Uzņemšanas datums
13.05.2018 20:36

Flash mode
Flash did not fire

to top