Bembi
Eltons Eltons

Bembi II

Publicēja Eltons Eltons, pirms gada

60 x 50 cm, 225 MB, 150 p/i, psd

Eltons Eltonspirms gada

Nestrīdieties, zēni. Galvenais, lai klients būtu apmierināts un šajā gadījumā tā ir. Šo veco, speciāli tā veidotu kiča stila banaļņiku tikai atrādu pirms disku tīrīšanas. Pašam interesanti atcerēties, kas tik man nav bijis pasūtīts. Bet visi laimīgi. Un arī jums, eksperti, paldies, ka pamanījāt.

Silvija Dansigapirms gada

Galvenais, ka samaksāja :-)))) Bet nu toč pēc izbāzeņa izskatās :-( P.S. Man viens neliels stresiņš arī beidzies - parasti par fotosesiju ņemu 50% priekšapmaksu. A te - BĀC Un man samaksā visu!!! Tādā situācijā, ka dabiski, nevar ne vienu dienu pārtermiņot! Uztaisu bildes, aizsūtu un saku - ja kāda bilde patīk, bet gribās kaut ko uzlabot - droši raksti!..... Uz ko man atbild - Man visas bildes super patīk. Akk .... kā šada atbilde iedvesmo :-)

Kārlis Keisterspirms gada

Ezi ezīti, liekuļot ar vajag ar mēru, ne tu gaidi manus bilžus ne kā ;) un esi vēl dikti zaļš fotosaita lietotājs, pagaidi kad būsi nopublicējies savus 14 gadus, tad sapratīsi kas ir apnikums, rutīna un nevēlēšanās vēl ko likt. Beigās paliek tikai kaifs no bildēšanas procesa.

Māris Mihailovs pirms gada

Kārli, varbūt būtu tomēr paklusējis, Tev tak vispār bilžu pēdējā laikā nav, beidzās 10gadu vecās? Dīvāna eksperts esi gana labs, tas fakts! 

Kaspars Kurcenspirms gada

Ko Kārlis pateica nepareizi? Kaut vienu lietu? 
Un kurš tad nosaka to, kurš drīkst komentēt vērtēt un kurš nē? 
Lai cik to negribētos dažiem atzīt, bet saprašana viņam par ainavām ir daudz lielāka kā ļoti lielam vairumam kas te vispār publicējas.

Kārlis Keisterspirms gada

Diemžēl nav vispār telpas, atmosfēras sajūtas, vairāk kā izbāzenis muzejā aiz kura uz sienas fototapete.

Kaspars Kurcenspirms gada

Cik sapratu, tāds bijis mērķis un nekas realistisks te nav paredzēts.

Kaspars Kurcenspirms gada

Radikāli pretējas gaismas bembijam un fonam...

Eltons Eltonspirms gada

Tāda, lūk, kadra uzbūve!


Flash mode
Flash did not fire
Software
Adobe Photoshop CC 2015 (Windows)

to top