***
Eduards Spīla

***

Publicēja Eduards Spīla, pirms 7 gadiem
876 120

Māris Smelterspirms 7 gadiem

Patīk :)


Juris Bikšapirms 7 gadiem

Maļeviča "Melnā kvadrāta" intriga

lasamviela :

www.tvnet.lv

 

 

 


Mareks Siviekspirms 7 gadiem

Labs!


Andrejs Paulispirms 7 gadiem

Uj, interesanta bilde, attaisīju telefonā un domāju, kam tas dibens pieder, ka tik tumšu rāda, bet izrādās, ka tā ir simbolika debesu d... :D


Gints Kristianspirms 7 gadiem

Pat tīri patīk!
Kādā ceļā ieguvi šo iznākumu? :)


Jānis Puknepirms 7 gadiem

Gint. Es būtu patiesi pateicīgs Tev, ja Tu man, durnim, izskaidrotu, kas šeit tev patīk? Kur redzi pielietojumu šādam attēlam?(think) Baigi ceru, ka tapšu apgaismots, un varēšu lūkoties uz šo, bez ironijas bet ar sajūsmu. Nu vismaz saprast, kas te ir tas, kas kādam var patikt.:)


Gints Kristianspirms 7 gadiem

Gandrīz "durnītis" mani izsita no līdzsvara, grūti pat pastrādāt :D
Man vairāk interesē ceļš līdz šadam iznākumam, bet fīlings jūtams šeit. Tieši gaiši blāvumā izceltais krusts! Un dīvaini ir tas, ka kadrējums ir tieši tādskādu es būtu taisījis :) Nav bilde manuprāt ne Ļoti laba, vai pat teicama vai izcila, lai man tagad ārkartēji būtu jāsniedz paskaidrojums :p kā redzi mans pirmais komentārs sākas ar vārdu "Pat" ;)
Ko nu te sīkāk, te maz detaļu, lai sīkāk skaidrotu :)


Jānis Puknepirms 7 gadiem

Pateicos, cienījamais Gint, par Tavu atbildi!:D Gan jau autors sniegs atbildi par izveikto processu, kā tika līdz šādam rezultātam.  man jau izskatās, ka tur ir iemūžināts baznīcas atspulgs mākoņos, bet iespējams kļūdos, un ir veikts mega darbs, lai šo dabūtu gatavu.:) Kamdēļ es vispār kko iekomentēju? tamdēļ, ka zinu, Eduardam ir feinas bildes, ar zvaigžņu slimību nesirgst, normāls pipars. Bet šo melno taisnstūri es nesapratu, un vēlējos lai Gints man atklāj, kas te feins.;) 


Gints Kristianspirms 7 gadiem

McJāni, cienīt var dāmas, bet godāt var kungus :D Bet nekas, gan pārdzīvošu :D (joks) ;)
Redz, reizēm, ne vien`mer vajag "saldās smukum bildes", lai Gints novērtētu, neticāmā kārtā, šis čut čut uzrunāja :)


Jānis Puknepirms 7 gadiem

Nu nē, godājamajais Gint.:D Es paliku nesaprasts.:( Par smukām smukumbildēm es pat i nepadomāju, jo zinu, ka arī kaku leknā pļavā var skaisti nobildēt tā, ka rodas vēlme pašam tādu kaku uztaisīt.:D Mani kā reiz ļoti dikti stipri interesē tieši tas ''čut, čut'', kurš Tevi uzrunāja!;) melns kvadrāts ir dārga klasika, ok. katrs jūk pa savam. Bet šeit??? Kas ir tas, kas uzrunāja? Vai tas, ka A.God. Eduards tuvojas klasiskam darbam?

P.S.

(whew) Nu liekas PR šim atēlam būs labum labais, pateicoties mūsu pieklājīgajam dialogam...:D


Gints Kristianspirms 7 gadiem

Bet es jau to čut čut uzrakstīju otrā komentārā :p
P.s. Vēl atceries, ka bildei var būt visa kā un var būt nekā un ir indivīdi, kas vnk sajūt kko no nekā un citi tik jūt tikai no daudz kā.. Tas jau no katra atšķirīgs.. Ir bijis gadījumi, ka te publicē bildi kā no grāmatas, viss ir kā punkts uz "i", bet es nesajutu to fīlingu (bet ko padarīt, es negāju un neko neteicu, jo vaina jau ir manī, nevis bildē :D ) Un tāpat ir ar šo bildi :)

Teksts no ta otrā komentāra: "bet fīlings jūtams šeit. Tieši gaiši blāvumā izceltais krusts! Un dīvaini ir tas, ka kadrējums ir tieši tādskādu es būtu taisījis :) Nav bilde manuprāt ne Ļoti laba, vai pat teicama vai izcila"


Jānis Puknepirms 7 gadiem

Paldies! Liekas man pamazām sākt pielekt Tavs funktieris!(clap)Uzņemšanas datums
20.02.2014 21:45

Maker
SONY
Model
SLT-A77V
F-stop
ƒ/8
Exposure time
30/1s
ISO
100
Flash mode
Flash did not fire, compulsory flash mode
Software
Adobe Photoshop Camera Raw 7.0 (Windows)


Apbalvojumi

to top