Vēsturiskais
Jānis Rubīns

Vēsturiskais mantojums

Publicēja Jānis Rubīns, pirms 6 gadiem
534 50

Edgars Gerskovicspirms 6 gadiem

Labi pamanīts


Guntis Bērziņšpirms 6 gadiem

o šitais ir kkas jauns!!!!!! Super!!!!(y)


Ainars Meierspirms 6 gadiem

Jauns nav pats objekts, -- jaunumi ir patiesībā divi:

1. Jānis Rubīns atgādina, ka tas ir vēsturiskais mantojums.

2. Ja Jānis pamanījis un par šo mantojumu atgādina te, jau tas ir sava veida jaunums.


3. Vai vērts pamanīt, vai vērts atgādināt? Vērts noteikti, -- kaut vai tādēļ, ka Latvijai un Rīgai nav mazsvarīgi, ka šajā padomjlaika zīmē ar āmuru krustots sirpis ir krievu boļševiku zīme, -- savulaik latviešu sarkanīgajiem un romantiskajiem politiķiem āmurs bija krustots ar izkapti. Ar ko izkapts citāda? Izkapts savam laikam bija tehnoloģiski ražīgāka, advancētāka, -- vēsturiskā ironija -- boļševiki sabiedrību asiņainai vilka atpakaļ ne tikai daudz svarīgākās lietās, bet iemanījās primitivizēt arī savu tuvumu tautai ražošanas attīstībā -- ar sirpi. Kādam padomjlaiku prestižam žurnālam bija sava zīme -- vienā grafiskā zīmē -- Zeme, Visums, mākslīgais Zemes pavadonis/sputņiks un āmurs: zīmei vajadzēja cildināt, bet... zīme faktiski izsmēja, zīme ņirdza, toties kompartijnieki un cenzori kopā bija tikpat tupi, cik lepni.

;)


Guntis Bērziņšpirms 6 gadiem

Ainaar man vienmēr ir apbriinojusi tava veelme atbildeet citu vietaa! :)

1. Skolas solaa seezhot nespeeji patureet roku pie sevis un nemitiigi centies izcelties literatuuras skolotaajas priekšaa? ( Iespeejams pirmaa miilestiiba, bet nesatraucies gan jau katram no mums ir bijušas īpašas skolotaajas )

2. Jaanis ir malacis, jo es liidz taam margaam lai arii biju piegaajis taa arii nesaskatīju to cirpi un aamuru... Bilde forsha taapeec arii iekomenteeju.

3. citēts: "Vai vērts pamanīt, vai vērts atgādināt? Vērts noteikti"  šis man atgaadina nelielu vaardu speeli kuru cilveeki piekopjot neglītas runas manieres šad un tad izsaka... h.j vinj zin - cik zinu tad jaa....

ps. paldies par info... iepriekš nezinaaju vēsturi par sirpi un aamuru...!


Ainars Meierspirms 6 gadiem

Gunti, neticu, ka nesaproti, ka rakstiskā saruna te nemaz nenozīmē sarunu tikai ar uzrunāto. Tu reaģēji tipiski. Tad nu "itkāatbilde -- arī citiem tipiskajiem reaģētājiem". Net-a retorikas vienkārša norma. Turklāt pieklājīga, bez mārrutkiem.

;)Uzņemšanas datums
24.01.2015
Uzņemšanas vieta

Maker
NIKON CORPORATION
Model
NIKON D3200
F-stop
ƒ/7.1
Exposure time
15/1s
ISO
200
Flash mode
Flash did not fire
Software
Adobe Photoshop Lightroom 4.3 (Windows)

to top