Skaistais
Jānis Paļulis

Skaistais

Publicēja Jānis Paļulis, pirms gada
234 118

Eltons Eltonspirms gada

Jā, nav viegli pelēkos mākoņus iekrāsot. Pēc visiem filtriem tādi brūni arī sanāk. Lightning braša slāni vajadzēja virs filtriem likt un vairāk piestrādāt pie pārejām bildes vidusdaļā. Zilais krāsojums nevietā. Bet cenšanās atbalstāma.

Gints Kristianspirms gada

Click F and L

Arnis Krūmiņšpirms gada

Man parasti ir skumji pie šādām pamatā smukām bildēm. Es redzu unikāli skaistas debesis, labi noķertu zibeni, un gandrīz pus kadrs ar parastiem rapšiem. Es personīgi ja kadrētu uz vietas, pusi no rapšiem ņemtu nost un man nāktu klāt smukās, unikālās debesis. Eh......bet es tur nebiju un vispār neko nenobildēju, bet tagad ES DARĪTU TĀ UN ŠITĀ....bilde jau smuka.....un debesis fantastiskas

Edgars Gerskovicspirms gada

...nav fakts,ka pārējā debesu daļa bija tik pat iespaidīga.

Silvija Dansigapirms gada

Tas zibens ir dabisks vai "pielipināts" fotošopā?

Edgars Gerskovicspirms gada

...pat ja "ielīmēts",tad kvalitatīvi (ja jau nevar atšķirt)

Silvija Dansigapirms gada

Es gan nedaudz oponētu ... Tu esi redzējis dzeltenu zibeni?!?!?!?!??! P.S. Ir strīdi arī par vienu Jāņa bildi, kur ir gan varavīksne un  zibens, kas ir pat dabūjusi kaut kādu starptautisku balvu par dabas parādībām.  Ir persona, kas apgalvo, ka viņas arhīvos ir šī bilde bez zibens. Es neko nesaku sliktu par autora realizētajām idejām, kā viņš to gribētu redzēt un ir kombinējis kadrus, bet tad tas arī godīgi jāpasaka - tā ir māksla, jā kombinēju! (bet nevis - jeh - man noveicās, noķēru tādu dabas parādību!)

Igors Bajazitovspirms gada

Mani nevis zibens mulsina, bet gan puķu-rapšu-lucernas lauks jo - priekšplānam ir jābūt izteiktam un tālāk uz tālēm gaisīgākam,te pārmērīga detalizācija,vienmērīgi izklāts tonis kā priekšā tā tālumā.

Jānis Paļulispirms gada

Visus kadrus uzbildēju vienā vietā, uztaisīju vienu kadru ar īsu ekspozīciju lai būtu faktūra gan mākoņiem gan rapsim, bildēts ir saulrietā, un toņi bija krāšņi, bet kopumā pasiltināju,  un tad ir stakots zibenis 10x15sec kuru iekomponēju iekšā, bildēts nekustīgi vienā lokācijā. ;) 

Silvija Dansigapirms gada

Tas neglābj situāciju, ka bildēts vienā lokācijā. VIENMĒR zibens gaisma ir zila. Lai cik daudz es būtu dzērusi un meklētu mākslu, bet NEKAD man nav izdevies redzēt dzeltenu zibeni ... N E K A D! .... Kad liec kopā kadrus -  jādomā, kas iet/neiet kopā! pat 3 minūšu  kadri mainās gaismas ziņā.

Jānis Lielbārdispirms gada

Tas ir labais! Skaisti!!!:)


Uzņemšanas datums
30.07.2018 22:19

Maker
SONY
Model
ILCE-7RM2
Focal length
15mm
F-stop
ƒ/11
Exposure time
295/1s
ISO
200
Flash mode
Flash did not fire, compulsory flash mode
Software
Adobe Photoshop Lightroom Classic 8.3 (Windows)


Apbalvojumi

to top