Atmiņas
Uldis Mauriņš

Atmiņas par varoņiem

Publicēja Uldis Mauriņš, pirms 2 nedēļām
107 190

Uldis Mauriņšpirms 2 nedēļām

Bet vispār šai bildei nav nekāda sakara ne ar karu ne politiku. Vienkārši ieliku tāpēc lai pakaitinātu Edgaru Gerskovicu kurš te man 10 gadus nelika mieru. Lai arī pašam bildes nekādas, par ko spītīgi teica ka vainīgs šis fotosaits.  Kā redzams viss izdevās un teicami. Tikai nebiju iedomājies ka būs tik daudz Edgara kloni.

Kārlis Keisterspirms 2 nedēļām

Šodien 17.septembris, 81 gadu atpakaļ šajā dienā utainie uzbruka Polijai, kamēr visu septembri vācieši jau plosīja to no otras puses. Driz 22. septembris, kad Brestā abi sabiedrotie rīkoja kopīgu parādi par godu ātrajai Polijas okupācijai. Nez mūsu vērmahta kvēlais fans par godu šai dienai jau uzcepis kārtējo infantili patosaino kolāžiņu ar vācu tanciņiem?

Uldis Mauriņšpirms 2 nedēļām

Nu pieminot Poliju man gribas nedaudz pasmaidīt. Jo panu polija pirms šitā visa pati Čehiem atņēma prāvu zemes gabalu. Diemžēl ļoti ātri sekoja karma.

Normund Greenbergpirms 2 nedēļām

Zināma vecuma sasniegšana daudzus procesus diemžēl padara neatgriezeniskus, tāpēc ir vīri,  kam vēl noteikti jāpaspēj 2. pasaules karu vēlreiz izkarot un visu visiem pierādīt, pat tad, ja teorēmas pierādīšanas cena vienmēr ir paprasta izvillošanās. Neils arī manas  domas par šo tēmu (kuru drīzāk jau nav) ir izpaudis.     

Neils Saksonspirms 2 nedēļām

Tā viš i. Gaidu ziemu. Pagājšgad nebij. Ziemā feini fočēt. Arī šīs ķiveres apsnigušas feini izskatītos. :)

Neils Saksonspirms 2 nedēļām

varoņi, ne varoņi... Kā nu kurš. Zem ķiverēm bij cilvēki, kuriem nebija izvēles. Visās pusēs. Vienā pusē vienādi nozombēti, citā citādi. Cilvēki, kam neļāva domāt pašiem. Daudzi nogalināja negribot. Attaisnot vai pielūgt kādu režīmu nozīmē vēlmi piedalīties "vadoņu" spēlītēs, kur tu pats labākajā gadījumā būsi nekas vairāk par lielgabalu gaļas vagaru. Stulbums. Strīdēties ar draugu, paziņu, kaimiņu par to, kurš labāks - Stalins, Hitlers vai Franko - kāda jēga. Ir citas tēmas. Tik tad, ja cilvēks dzīvē neko nenozīmē, tad to prieka pēc var pakaitināt ar tēmām par politiku un reliģiju. 

Eltons Eltonspirms 2 nedēļām

Neil, šādi spriedelējumi ir nevietā un nelaikā! Ja Vestpointas Militārajā Akadēmijā latviešu Leģionāru cīņa par Latviju ir iekļauta apmācību programmā kā varonības  piemērs, tad tai pašā laikā pašmāju bālēliņi ņemas spriedelēt par hitleriem, staļiniem (viens pat par mussolini partiju murgoja) un visādiem zombijiem. Nožēlojams skats. No tiem diviem "stulbs un vēl stulbāks", kas te lien zīmēties pie visām bildēm, neko racionālu jau nevar prasīt, bet kam tas patstāvīgi domājošajiem?

Kārlis Keisterspirms 2 nedēļām

Vairāk gan asociācijas raisās ar vienu jeņķu filmu "Stulbs un vēl stulbāks"..

Eltons Eltonspirms 2 nedēļām

He, he, puikas sakatījušies krievu filmas par karu... Uldi! Ieliec vēl kaut ko, Tu pievelc troļļus...

Kārlis Keisterspirms 2 nedēļām

Nu nez visi šie trešā reiha fani, kuri masturbē uz vācu ķiverēm, tanciņiem, uniformām, man ļoti atgādina tos apmātos vatņikus kuri raksta uz vācu autiņiem na berļin, ģērbj savus sīčus kara laika uniformiņās, u.t.t. Abi labi tā teikt, 2 noziedznieku armijas kuri dalīja pasauli, veica prātam neaptveramas zvērības pret cilvēci. Glorificēt tos, vienalga kādu mērķu un attaisnojumu vārdā, ir piedodiet smagi perversi.

Uldis Mauriņšpirms 2 nedēļām

Jā glorificēt ir smagi perversi, bet aizmirst ir vēl stulbāk, kā tavā filmā Atulbs un vēl stulbāks.
Tāpēc visu laiku ir jāatgādina - visam ir savas robežas, rāmāk kungi.

Piem žīdi atkal prasa kaut kādas kompensācijas. Viņiem atdod mantu - mājas, sinagogas kā Kandavā. Nē mums to nevajag, tas ir vecs un nolaists, dodiet naudu 40 miljonus. Un prasa nevis tie kam kas atņemts, bet kaut kādas apvienības. Labākais ka ļoti daudzi no viņiem te padomju laikā iebraukuši dzīvot no Krievijas, bet arī pieprasa - šiem pienākoties. Un tas tiešām ir smagi perversi.


Edgars Gerskovicspirms 2 nedēļām

Perversi ir ,kad ne visai zinošs cilvēks mēģina spriest par lietām,no kurām nekā nejēdz.  


Uldis Mauriņšpirms 2 nedēļām

A ko tad tu spried par Baznīcu, Kurzemes katlu un galvenais fotogrāfiju ????

Edgars Gerskovicspirms 2 nedēļām

Apšaubāmi bezpersonisku fašistu formas tērpa sastāvdaļu saukt par "Atmiņas par varoņiem"",vai arī tā ir kārtējā provokācija 

Uldis Mauriņšpirms 2 nedēļām

Nu re, lēnam uzpeld patiesība. Tātad tie vīri kas cīnījās Kurzemes katlā pēc Edgara Gerskovica domām esot bijuši FAŠISTI.

Edgars Gerskovicspirms 2 nedēļām

Jā,diemžēl tas ir fakts.

Uldis Mauriņšpirms 2 nedēļām

Skaidrs. Skatos atbalstītājus tu sev arī esi atradis. Visi kopā svinat pie Uzvaras pieminekļa.

Zini Cienījamais Igors Šiškins un Aivars Garda saka ko citu.


Eltons Eltonspirms 2 nedēļām

Kas tā par tumsonību??? MG42 un vācu parauga ķiveres saistīt ar Mussolini partiju? Kurā vietā tu kādu itāli bildē saskatīji?Edgars Gerskovicspirms 2 nedēļām

Elton,nepiekasies vārdiem-lai būtu nacistu forma


Maker
Canon
Model
Canon EOS 5D
Focal length
55mm
F-stop
ƒ/7.1
Exposure time
1/200s
ISO
320
Flash mode
Flash did not fire, compulsory flash mode
Software
Adobe Photoshop Lightroom 6.12 (Windows)

to top