Izcilā
Uldis Mauriņš

Izcilā lidotāja Herberta Cukura piemiņas istaba

Publicēja Uldis Mauriņš, pirms 2 nedēļām
68 40

Vajadzētu cīnīties, lai Herbertu Cukuru pārapbedī Brāļu kapos

Kārlis Keisterspirms 2 nedēļām

Ar ko cīnīties un vai jau iesāki? :) 

Uldis Mauriņšpirms 2 nedēļām

Kārli beidz, Tu muļķis neesi, tikai ļoti nešpetns.

www.lsm.lvKārlis Keisterspirms 2 nedēļām

“Mēs zinām, ka viņš bija klāt tad, kad notiek Rumbulas akcija – 1941. gada 30. novembrī un 8. decembrī. Jautājums ir par to, kāda tad ir līdzatbildība. Runa ir par virsnieku, kas ir ieņēmis augstu amatu, bijis kapteiņa dienesta pakāpē un dienējis konkrētā struktūrā, kas ir veikusi civiliedzīvotāju iznīcināšanu – tā ir pavisam cita atbildība,” uzskata vēsturnieks Uldis Neiburgs.

Kādi vēl komentāri, cik var cilāt? Laika noilguma dēļ nav vairs pierādījumu, tā jau var reabilitēt jebkuru, jāpagaida tikai gadsimtu vai vairākus. Saprotams meita netic, visas meitas domā par tēviem to labāko. Man visi nacisti un sarkanie bendes un viņu līdzskrējēji (pat ja tikai klusi malā stāvētāji) vienā maisā bāžami, lai paliek vēstures mēslainē.


Uldis Mauriņšpirms 2 nedēļām

Piedod Kārli, bet pēc mūsu banku bankrota, kad izrādās vainīgie vēl saņem procentu naudu es vairs nesaku neko. Jeb bija valsts banka, pēkšņi nonāca nedraudzīgas valsts Krievijas pilsoņa Antonova īpašumā un Raimonds Pauls pazaudēja visu savu naudiņu. Jeb AirBaltic boss nopelna gadā vairāk par miljonu, tai pat laikā valsts nezin kāpēc šjā aviokompānijā iebāž 175 miljonus lai glābtu no kraha. Un vēl un vēl. Kas tas ir nacisms vai komunisms? Kāpēc es tā domāju ? A man arī vajag naudu, gribu jahtu utt. Tas arī viss, kāpēc uzskatu ka Cukurs ir varonis.


Maker
SONY
Model
DSC-HX100V
Focal length
4.8mm
F-stop
ƒ/2.8
Exposure time
1/30s
ISO
125
Flash mode
Flash fired, compulsory flash mode, return light detected
Software
Adobe Photoshop CC 2017 (Windows)

to top