Pļavā
Silvija Dansiga

Pļavā

Publicēja Silvija Dansiga, pirms 3 mēnešiem
419 252

Ilmārs Ivara dēlspirms 2 mēnešiem

Citēts Haralds Dulmanis

PS: beņķītis ir nedaudz šķībs un uz matricas puteklis.

Man izskatās nevis šķībs bet ieliecies :)


Silvija Dansigapirms 2 mēnešiem

Vispār tas nav beņķīcccc, bet zemē nomesti zālē ieauguši dēļi :-)

Silvija Dansigapirms 3 mēnešiem

 "Starp citu nevajadzēja rādīt pilno variantu, ja uzskati ka apgraizītais labāks. Es nekad nerādu pēc manām domām savus ne tik veiksmīgos variantus, kaut kā tā.[/quote]"

A man nav problēmu parunāt - kas veiksmīgāks, kas mazāk veiksmīgs ....  Un nebaidos rādīt arī neizdevušos kadrus - ja to daru ar zināmu mērķi. Nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara. Un neticu, ka super-ūber (kāda es neesmu, bet kā te viena mani nosauca :-))))) fotogrāfiem negadās tādi kadri ! Visi  esam tikai cilvēki!


Silvija Dansigapirms 3 mēnešiem

Nez, man šķiet, ka šobrīd skaldam matus .... Manuprāt - ja kreisajā pusē es esmu izvēlējusies ļoti ciešo kadrējumu - tad tādam arī jābūt labajā pusē!

Haralds Dulmanispirms 3 mēnešiem

Vells slēpjas detalās, ja veselīga diskusija ir sākusies, tad es pieturos pie Ērika Kima teiktā - Vienmēr kritizē cita darbus. 

Autoram vienmēr pieder gala vārds un tas ir pareizi.

Manā profilā ir labs teiciens ßajā sakarā ;)


Haralds Dulmanispirms 3 mēnešiem

Citēts Silvija Dansiga
Tu par kuru variantu tagad runā - ar nogrieztajām kājām vai ar visām kājām?

Savu norediģēto, bik pa daudz pielikts. Te būs ar 1/3 pamatojumu.Tā otra ir pavisam cita bilde, cits vēstījums, cits stāsts.


Haralds Dulmanispirms 3 mēnešiem

Uztaisīju tēju, apstrādāju dažas savas bildes un atvēru Tavas bildes atkal - nedaudz pa daudz esmu pielicis klāt, 20-25% no labās puses nost un augšā arī panāks nost, tad būs riktīgi ;)

PS: Pastrādāt laiku pa laikam ar cita uzņemtajām bildēm ir ļoti interesanti.


"Let me show you the world in my eyes": Martin Gore


Silvija Dansigapirms 3 mēnešiem

Tu par kuru variantu tagad runā - ar nogrieztajām kājām vai ar visām kājām?

Kārlis Keisterspirms 3 mēnešiem

Bez apgrieztām kājām saprotams krietni labāks variants, es tik noņemtu/nokadrētu to melno krūmu uz kreisās kadra malas, novērš lieki uzmanību.

Silvija Dansigapirms 3 mēnešiem

Katram savs! Pirms 5 gadiem es arī noteikti kadrētu TIKAI ar visām kājām. Šobrīd es tam esmu pāri . Un tieši nestandrata kadrējums  man šķiet daudz interesnatāks ..  JĀ - ir jāatrod LABS variants, bet nestandarta ... :-)  .....  Un lai to atļautos - daudz kam jāiziet cauri. UN .. joprojām palieku pie viedokļa, ka kadrs ar "nogrieztajām kājām" ir labākas! Ar pilnajām kājām -  figņa .. tak tā visi bildē :-) ( nu labi ne visi var nogulties uz zemes - citi slinki)  - bet nu standarts "neko negriežam no locekļiem nost"... rullē ..... A man nerullē  - tikai stipri piedomāju, kur ko griežu nost!

Kārlis Keisterspirms 3 mēnešiem

Vispār jau cilvēkbilžos man vairāk patīk cieši kadrējumi, kā reiz pilnā augumā no kāju pirkstiem līdz matu galiņiem liekas daudz garlaicīgāki. Bet te otrādi, smukas kājas un smuki iekadrētas, feina kompene. Bet šis apgraizītais variants jau nepatika dienā kad te iemetu aci, manuprāt ļoti neveiksmīgi ar kājām, īpaši tas trīsstūra gabaliņš no labās ciskas. Un vēl stiebri tur visu čakarē. Man bildēs kompozīcija vienmēr ir ļoti svarīga, ja tā man nepatīk tad autors var no biksēm lekt āra bet mani nepārliecinās :D Starp citu nevajadzēja rādīt pilno variantu, ja uzskati ka apgraizītais labāks. Es nekad nerādu pēc manām domām savus ne tik veiksmīgos variantus, kaut kā tā.

Haralds Dulmanispirms 3 mēnešiem

Es šo kadru redzu šādu. Nedaudz vairāk brīva vieta pie galvas un vairāk brīva vieta uz augšu.

PS: beņķītis ir nedaudz šķībs un uz matricas puteklis.


Silvija Dansigapirms 3 mēnešiem

PANKŪKA!!!! Es pat nečekoju matrica putekļus, jo pirms pasākuma biju pie Ivara un viņš notīrīja matricu !!! ... Akkk ...... Ok - tam es pierkītu... Bet par to - pa labi/augstāk .. šobrīd nepiekrītu! Bet kā es saku  - visi šādi argumentēti teksti - lasu 3x (ja pat es nepiekrītu) ... es rīt par šo padomāšu un pavērošu :-) Bet paldies par iedziļināšanos manā fotogrāfijā  - laika nemaz tik slikta nav , ja ir piedāvājumi uzlabot ;-)))

Edgars Gerskovicspirms 3 mēnešiem

Ui,neapgraizītais variants ir krietni labāks.IMXO

Silvija Dansigapirms 3 mēnešiem

Nē nē un vēlreiz NĒ !!!!! tas ir mans skatījums un palieku pie tā ... OK - paskaidro - ar ko neapgraizītais ir labāks?!?!?!?!?

Haralds Dulmanispirms 3 mēnešiem

Citēts Aigars Krauklis
Starp citu, man versija kur modele redzama pilnībā patīk krietni labāk!!! Bet tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis.. 

+1.Silvija Dansigapirms 3 mēnešiem

Katram savs! Esmu ilgu ceļu gājusi - ko un kā  kadrēt. Strīdējusies ar putām uz lūpām uttt ..... ŠObrīd man ir izveidojies savs viedoklis un tādu jums arī rādu! BET  - droši varat man oponēt - kāpēc viens kadrs labāks par otru! Un es jums BĀC !! - pretī savu viedokli (par kuru pēc tam mēļos - ak cik lecīga un iedomīga :-))) Nu tak nēee ... runājam!!!)Aigars Krauklispirms 3 mēnešiem

Starp citu, man versija kur modele redzama pilnībā patīk krietni labāk!!! Bet tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis.. 

Aigars Krauklispirms 3 mēnešiem

Jums ir interesantas bildes, manuprāt, pietiekoši augstā profesionālā līmenī, kas pārsniedz šeit izlikto "vidējo statistisko" kvalitātes līmeni. Tā ka viss pa lielam ir okei... 

Atšķirībā no Jums, es sevi par fotogrāfu vispār neuzskatu. Tas ir mans vaļasprieks no pusaudža gadiem ar pārtraukumiem līdz šodienai... Bieži domāju, kā būtu ja fototehnika un stikli nebūtu tādā līmenī kā patreiz, bet būtu kā 40 gadus atpakaļ, kad visi bildēja uz filmām, attīstīja tās, taisīja bildes uz fotopapīra?... Tad no šeit reģistrētajiem 7373 fotogrāfiem būtu varbūt kādi 300-500... Tagad jau ir salīdzinoši vienkārši: nopirki labu verķi, kvalitatīvu "stiklu", uzinstalēji foto apstrādes programmu un esi gandrīz fotogrāfs... Manuprāt, tā gluži nav, fotogrāfs ir kaut kas vairāk..., tāpēc es sevi par tādu nosaukt nevaru... 


Silvija Dansigapirms 3 mēnešiem

Paldies par vērtējumu. BET - es arī esmu tikai amatieris. NU labi - nedaudz koķetēju. Tikai tāpēc, ka es esmu fotokluba "RĪga" biedrs, mani fotokluba vadītāja pastūma uz piedalīšanos FIAP konkursos (uz ko es teicu - ess?!?!?! da beidzz!!!!)  - un kaut kā tā sanāca, ka 3 mēnešu laikā es savācu nepieciešamos rezultātus AFIAP titulam :-) Nenoliegšu  - gandarījums! Par pagātni - man paps iedeva Moskva4 1.klasē 1.septembrī - parādīja pogas un mani knīpu palaida uz skolu :-)))) Nu tā es arī sāku bildēt. Tieši "bildēt" nevis taisīt mākslu. Bet ,.... man bija laba skolā - 36 kadri - pa dienu sabildēju, atskrienu mājās - attīstu, izkarinu žāvēties un dodos uz muzķeni. Atnāku mājās - fiksi mājas darbi un juhuuu!!!! ir tumsa un var taisīt bildes :-)))) Un tātad  - nākamajā rītā es uz skolu jau gāju ar gatavām bildēm :-) Nu digitālajā laikmetā šo grūti saprast ....

Aigars Krauklispirms 3 mēnešiem

Protams, ka mēs visi (arī šeit) esam dažādi un tas ir tikai normāli... Tā tam ir jābūt, pretējā gadījumā jau nebūtu par ko runāt, ko komentēt... Jūsu skaidrojums par šo foto ir autora viedoklis un kā jebkurš cits pamatots viedoklis ir respektējams un tālāk jau katra ziņā piekrist tam vai nē... It kā vienkārši, bet bieži tik sarežģīti, vai ne? Lai veicas!!! 

Silvija Dansigapirms 3 mēnešiem

Paldies! :-) Manuprāt, nav nekas sarežģīts ... es joprojām nesaprotu kāpēc vakar viena autore tik ļoti uzflammējās  par manu komentāru (joprojām gaidu no viņas atbildi - kur izpaudās mana augstprātība), tad vēl Bērziņš piekāpa klāt, kārtējo reizi mani nosaucot nesmukos vārdos. Bet .... visiem mīļš nebūsi  :-))) Ja runājam par viedokļiem - es jau xx reizes esmu teikusi - nu NAV viena OBJEKTĪVA viedokļa mākslā!!!! NU NAV - tā kā etalons kg zelta. Var būt dažādi viedokļi (nu izņemot ļoti rupjas uzņemšanas/apstrādes kļūdas) .... viss pārējais ir tikai apspriežams. Tāpēc es saku - man ļoti patīk, ja pie manām fotogrāfijām tiek izteikts viedoklis un DAŽĀDS!!! Tas ir interesanti! Un vēl nesaprotu, kāpēc ļoti daudzi autori baidās no viņu fotogrāfiju apspriešanas, it sevišķi, ja tiek rakstīts kaut kas neglaimojošss ... Tak priecājies, ka tava fotogrāfija vispār ir pievērsusi uzmanību!!! Bet laikam šiem autoriem šķiet, ka viņi ir baigi labie, tik tie komentētāji duraki!!!! Un vēl viņiem pazaudēt kaut kādas pozīcijas .. es tikai nesaprotu  - kādas? NU ja Tu esi LABS fotogrāfs, tad arī esi ... Ja esi pelēka viduvējība - tad xxx laiki tādu neglābs. Ok - manuprāt, es neesmu pelēkā viduvējība, bet nedaudz virs tā. Bija pasākums, kur notika stafetes veidā - savācam citu autoru fotogrāfijas. NU tur bija arī Binde, un viens ukraiņu autors ar ciantotipijām utt . UN .... beigās manas fotogrāfijas palika visneizņemtākās - nu skumīgi. Pat ĻOTI! tajā brīdī es sāku pārdomāt, vai man vispār nenolikt fotoaparātu uz pāris gadiem. Jau slēgtajā grupā to pat paziņoju, bet tad mani apstādināja - elpo dziļi, paklusē, aizej nopeldies uttt ... ai ... nu bet ir viela pārdomām .... Vai esmu vispār kaut kas? Šobrīd neesmu pārliecināta!

Silvija Dansigapirms 3 mēnešiem