***
Nils Sokolovs

***

Publicēja Nils Sokolovs, pirms 5 mēnešiem

Burtnieks

Kārlis Keisterspirms 5 mēnešiem

Nu vispābā jau drona kameras vairāk piemērotas video, tāpēc no foto nevar prasīt ļoti smalku detalizaciju un asumu ;) kā dekoratīvnieks šis feins. Video baig labs, ir Nilam uz tiem ķēriens!

Nils Sokolovspirms 5 mēnešiem

Paldies! ;)

Māris Mihailovs pirms 5 mēnešiem

Nepiekritīšu ka drons der tikai video filmēšanai, mūspusē tādas asas drona bildes,, cep,,  prieks skatīties  m.draugiem.lv viss atkarīgs kāds drons. 

Eduards Spīlapirms 5 mēnešiem

Citēts Nils Sokolovs
Čau! Kas kvalitātei vainas?

Viss kārtībā. Te vērtētāj nakts vidū bij aizmiguš pie dator :D :D :D Silvija Dansigapirms 5 mēnešiem

Nez  - man arī dienas gaišajā laikā kaut kā netīk acīm.

Eduards Spīlapirms 5 mēnešiem

:D Tad Tu vēl nav pamodusies :D

Silvija Dansigapirms 5 mēnešiem

Nu man jāraksta tādi vārdi, kā viens autors rakstīja pie mana foto (aizgāju apskatīties  autora vārdu - a visu izdzēsis majta!!!! Lai arī es viņam uzdevu normālus jautājumus un necepos par viņa uzbraucieniem!) TB - gaismas iemācies pareizi salikt! :-))))) .. P.S> Bet ja nopietni - netīk kvalitāte un līdz ar to nav vēlmes pētīt, kas šinī fotogrāfijā ir.

Eduards Spīlapirms 5 mēnešiem

Silvij, Tu esi gudra meitene un labs fotogrāfs. Var tač redzēt ka te i pa pusei nomācies purvs ;)

Silvija Dansigapirms 5 mēnešiem

Eduard, novērtēju Tavu komplimentu - paldies! Es, pirmkārt, redzu neasumu   - ES!!!!, kas asumam piesienos kā pēdējai kļūmei un savas bildes pie apstrādes es asinu nu labākajā gadījumā 10% no visām! Es pirmkārt skatos uz fotogrāfiju kopumā - nu tā "tinkš"! (to man iemācīja ātrlasīšanas kursos) un tad pētu detaļas. Bet ja skatos uz fotogrāfiju un sākumā  meklēju asumu un tikai pēc tam meklēju sižetu/ideju uttt. .....  tātad manā skatījumā tas ir brāķis!

Eduards Spīlapirms 5 mēnešiem

Neņemšos Tevi apstrīdēt, bet man nakts vidū acs ar ne visai fokusē :D

Silvija Dansigapirms 5 mēnešiem

Mani nevajag apstrīdēt :-)))) Manuprāt, mēs varam tikai apmainīties viedokļiem, neko viens otram nepierādot! Un ja kāds saka, ka es esmu lecīga, iedomīga utt ... tak nēee - es tikai mēdzu aizstāvēt savu viedokli, kas, manuprāt, ir pilnīgi normāli ...  Mums te blogā  ir dažas autores, kuras katru kritiku uzņem kā - JĀ bilde jāpārtaisa!! Nu tak nēeee ..!!!! Nafig lēkāt līdzi katram komentētājam, kurš 1. nav bijis konkrētajā vietā, 2.  cik zinošs tas komentētājs??!?!?!?!?

Sindija Liepiņapirms 5 mēnešiem

Nezinu, par kurām autorēm ir runa, taču, es domāju, ka tas ir pilnīgi normāli ieklausīties kritikā, izvērtēt cita viedokli un tad, ja autors pats piekrīt, atzīt to par patiesu. Protams, ne vienmēr tā gadās, bet es neredzu, ka tas būtu kaut kas slikts vai ka tā būtu lēkāšana līdzi katram komentētājam, jo tas ir viens no iemesliem, kāpēc cilvēki šeit ir - lai apmainītos domām par viens otra bildēm un lai redzētu citu perspektīvu. Un vēl, manuprāt, ir tikai normāli atbildēt katram komentāram pie savas bildes, jo, ja kāds ir atvēlējis savu laiku, lai kaut ko pierakstītu, tad acīmredzot šis cilvēks ir gribējis tikt sadzirdēts, un tādā veidā mēs vēl vairāk veicinām dialogu savā starpā, kas atkal ir baigi forši. ;)

 

Runājot par šo konkrēto bildi, man šķiet, ka veikums ir ļoti interesants tieši tā iemesla dēļ, ka sākumā nevar pateikt, kas īsti ir nobildēts. Ja nebūtu uzrakstīts, ka tas ir Burtnieks, man droši vien kādu laiciņu būtu jāpaprāto. ;) 


Nils Sokolovspirms 5 mēnešiem

Čau! Kas kvalitātei vainas?

Nils Sokolovspirms 5 mēnešiemUzņemšanas datums
20.07.2019 14:29

Maker
DJI
Model
FC220
Focal length
4.73mm
F-stop
ƒ/2.2
Exposure time
33/28157s
ISO
100
Flash mode
No flash function
Software
Adobe Photoshop CC 2015 (Windows)

to top