Puņča
Edgars Ellers

Puņča fotosesija

Publicēja Edgars Ellers, pirms 6 gadiem

Edgars Ellerspirms 6 gadiem

Hmm es šitās bildes apstrādāju uz cita kompja ar Lr4 un led ekrānu, attēls likās košs, uz vecā ir bišķi pablāva.bet kad es salieku normālas sulīgas krāsas, tad uzreiz citi ņaud ka pa košu :PPie tam tajā mežā arī ēnaina vieta bija un krāsas tik tiešām blāvas bija, gribējās tās priedītes tādas sulīgākas :)
Citēts Māris tonuss
Apkakle galīgi netraucē, beidz skatīt bildes 100% :D Man traucē, ka ir tāda migliņa pa virsu. Vēlētos mazliet kontrastaināku, dzīvīgāku :)Varbūt tev monitors savādāk noregulēts :)

Edgars Ellerspirms 6 gadiem

zinu tā apkakle kreklam ir totāli pārgaismota, bet histogramma un Lr4 neko ļaunu neuzrādija.kā jums liekas, ir OK?

Māris Apsītispirms 6 gadiem

Apkakle galīgi netraucē, beidz skatīt bildes 100% :DMan traucē, ka ir tāda migliņa pa virsu. Vēlētos mazliet kontrastaināku, dzīvīgāku :)Varbūt tev monitors savādāk noregulēts :)

Lauris Rinmanispirms 6 gadiem

Redz, Māri, par to es runāju! :)Tev prasītos kontrastaināku un dzīvīgāku, bet cilvēks varbūt izgājis uz mierīgumu un pasteļtoņiem... :)

Māris Apsītispirms 6 gadiem

Tādai migliņai, dūmakai ar pasteļtoņiem ļoti bieži nav ar to nekāda sakara.Bet šoreiz es to norakstīšu uz monitoru vainu.Jo man arī ir bijis, apstrādāju uz viena monitora, un visi uzreiz saka, ka pārsātināta, pārāk koša. Cik monitoru, tik viedokļu. Man šis 19" arī ar 8bit matricu, un viņš nevar parādīt 16bitu krāsas. Mac datori un dārgāki monitori ar IPS matricu, tiek galā labāk ar šo uzdevumu :)


Uzņemšanas datums
26/05/2012
Uzņemšanas vieta

Maker
Canon
Model
Canon EOS 400D DIGITAL
F-stop
ƒ/1.8
Exposure time
1/1600s
ISO
100
Flash mode
Flash did not fire, compulsory flash mode
Software
Adobe Photoshop Lightroom 4.0 (Windows)

to top