Vai
Mairita Lešinska

Vai es tev patīku...?!

Publicēja Mairita Lešinska, pirms 6 gadiem

Māris Apsītispirms 6 gadiem

Šo prasītos apstrādāt mazliet košāku un kontrastaināku. Var redzēt arī, ka ir kropots no lielās bildes ārā, tad kvalitāte arī švakāka. Portraiture + Sharpen un mazliet grauda noņemšana un varbūt sanāktu laba bilde (teorētiski :D )

Mairita Lešinskapirms 6 gadiem

Pilnīgi piekrītu Tevis teiktajam,jo pati arī biju pārskaitusies...:@ Tajā mini-zoo būtu jau labi izdomāts-ja vien tiem būriem nebūtu tik sīks tas siets,jo pat mana teleskopene nelien cauri...!!! :( Un kā jau parasti,tam skaistākajam-tā minimālākā piekļūšana...!? :(

Andrejs Paulispirms 6 gadiem

Kad ej uz šādu pasācienu, jāņem līdzi plaķenes... un visi fotogrāfi tevi slavās :D. Smucks vistiņš

Mairita Lešinskapirms 6 gadiem

....:D))...kātad,kad tikai ne tā...!!! Tur tie ir privātie īpašumi,kuros pie nelielā zoo katra nelielā sektora,grozās kāda no ģimenes personām....:) Tajā skaitā arī pats zemas īpašnieks. Kamēr es biju aizrāvusies ar pūlēm,caur to mazo caurumiņu iekadrēt skaistu,pluškainu balodīti...:@ Dzirdu vienu man vaicājam-vai jums patīk mazie putniņi? Tad arī pateicu,kad būtu jau jauki,ja viņi būtu nedaudz piedomājuši par cilvēkiem-kuri vēlas šos putnus iemūžināt bez tām smalkajām restēm...!!? :( Ieteicu saimniekam,pāris vietās tos 4trus kvadrātiņus,atbilstošā augstumā-apvienot priekš foto draugiem........??! :D:)


Uzņemšanas datums
2012.05.20.
Uzņemšanas vieta

Maker

Model

F-stop
ƒ/4.5
Exposure time
1/320s
ISO
800
Flash mode
Flash did not fire, compulsory flash mode
Software
nePix S8000fd

to top