Ilze
Aldis Vīte

Ilze

Publicēja Aldis Vīte, pirms 6 gadiem
815 101

Ilze Jansonepirms 6 gadiem

kritika vispār ir ļoti laba lieta visur, taču vajag atcerēties, ka viskritiskākajam ir jābūt pret sevi! Nav jau liela māksla kritizēt citu. Un citreiz pat smieklīgi liekas, ka cilvēks, kurš ļoti kritizē citus, ņem un ieliek bildes, kuras apskatoties rodas jautājums "kāpēc vispār kaut ko tādu ieliki?" (nav konkrēti uz kādu tēmēts) .. tā kā izteiksim savas domas, kritiku, ieteikumus citiem un tajā pašā laikā būsim paši sev tie lielākie vērtētāji!

Viktors Kļaviņšpirms 6 gadiem

:) ... kritika ir laba lieta, ja to izdara korekti..pārdomāti pa tēmu. - jo ar vārdu var pacelt autoru septītajās debesīs...vai iznīcināt autoram vispār turpināt iesākto nodarbi. - jo cilvēks ir tik dažāds...gan pēc rakstura, gan tempermenta.( p.s. - personīgi pret kritiku esmu imūns...bet, tas nenozīmē ka neņemu vēra sacīto_Ieteikto - ja saskatu ka tā labāk būs, nākamreiz piestrādāšu, piedomāšu lai darbs izdotos labāki, jo esmu tikai amatierpuika...! )

Māris Apsītispirms 6 gadiem

Aldis palūdza pakritizēt bildi, un pastāstīt, kādēļ es ieliku šai bildei 8, Kamēr citi tai pašā laikā liek 10 :)Pēc idejas es cenšos atzīmes likt pēc skalas 6 - normāla bilde, 8 - laba bilde, 10 - izcila, tā kā šo bildi es atzīstu par labu :)Kas man ļoti traucēja šajā bildē ir tas, ka viena acs ir gandrīz pilnībā aizsekta ar matiem, un otra samērā šaura. Bet kā jau zinām, acis ir dvēseles spogulis utt. Modeles labajā pusē mati arī nedabiskā virzienā, jo viņiem dabiski būtu jākarājās uz leju. Tas ievieš tādu mazliet disharmoniju (tas pēc manām domām) ;)Un tas man neļāva likt vērtējumu - perfekta!Tādēļ laba bilde :)P.S. Zinu ka pēdējā laikā daudzi vērtējumu bildei liek uz asociācijām, ā šo lietotāju es pazīstu, bilde arī glīta, ai nu liekam 10. Bet patiesībā, reizēm tā vērtējot tiek pievērtas acis uz kļūdām kuras ir pieļautas.Es tā arī darīju kādu laiku, bet tagad esmu kļuvis mazliet kritiskāks, un lieku vairāk to ko domāju.Brīžiem jau liekas, nedod Dievs ielikšu kādu savu bildi, tad uzreiz mani ņems un nolinčos, par to kā es vērtēju :)

Aldis Vītepirms 6 gadiem

Vērtējuma ciparam manās acīs nav nekādas nozīmes,bet kritikai gan. kad es te ienācu,baidījos ko kritisku rakstīt zem kādas bildes,jo te pārsvarā tik sajūsminās,nekādas norādes uz kļūdām praktiski neredzēju. Bet tas tak ļoti svarīgi,it sevišķi tiem,kam mazāka pieredze. Par acīm-man patīk šādas,ar vienu aizsegtu,te vējš pie vainas,arī pie kreisās puses matu virziena,bet studijā bieži apzināti lieku vienu aci ar matiem aizsegt,kaut daļēji-nu patīk man tā-ko darīt :D

Māris Apsītispirms 6 gadiem

Aizsegtām acīm nav ne vainas, bet šeit viņa nav līdz galam aizsegta, un ir izveidojusies tāda tumša (melna iedobe). Rodas sajūta, ka acs tur nebūtu. Tieši tas melnais ir tas kas visvairāk traucē.

Aldis Vītepirms 6 gadiem

Uz mana monitora tur ir mazs spīdumiņš redzams,nav mella iedobe,ja tā būtu,nedaudz pabalinātu :))

Sintija Papiņapirms 6 gadiem

Māri, es piemēram 10 ielieku, ja bilde man ļoti iepatīkas un nosēžas prātā, ja tā rada patīkamas emocijas . piekrītu, ka dažreiz 10 varbūt ir pat neizskaidrojams, jo tehniski kaut kas krīt acīs, BET :) - tas jau tikai tāpēc, ka, pieredžejušāki redz tās kļūdiņas un iespējams, kad man pieredze būs uzkrāta un es palikšu zinošāka par un ap foto izpildījumu, arī palikšu kritiskāka, jo būs jau cits skatu punkts :) :) (kaut liekas, reizēm tā pat esmu :D ) :) tā kaut kā.

Ilze Jansonepirms 6 gadiem

pati mīļākā bilde! (h)

Aldis Vītepirms 6 gadiem

Šitā man 100tā bilde iegadījusies šeit! :)

Līga Pētersonepirms 6 gadiem

Skaistā Ilze! :)


Uzņemšanas datums
10.05.2012 18:31

Maker
Canon
Model
Canon EOS 40D
F-stop
ƒ/5
Exposure time
1/250s
ISO
160
Flash mode
Flash did not fire, compulsory flash mode
Software
Adobe Photoshop CS5 Windows

to top