Dzintara
Māris Jansons

Dzintara kauss

Publicēja Māris Jansons, pirms 6 gadiem
608 80

Māris Jansonspirms 6 gadiem

Citēts Māris tonuss
Tāpēc jau iepriekš minēju, ka ir grūti vērtēt jo nezina ko vērtēt - vai modeli, vai sportu ? Māri, tu varbūt pats vari pateikt, kā mums šo bildi vērtēt. Vai no sportiskā viedokļa, saistībā ar sadaļu kurā ieliki?Vai arī no portretbildes viedokļa, kā modeli - sievieti, kura pozē ?Vai arī kā reportāžu ?
Paldies Māri par izskaidrojumiem-super, arī vērtējumus es saprotu. Par šīs bildes vērtēšanu nu tā ir kā modeli kas pozē nevar likt ,jo tas ir mirkļa foto sporta itkā arī neatbilst , bet bildēta sacensībās. Bet pie reportāžām ? nezinu? Tāpēc arī pieliku pie sporta ,jo galvenais viņa ir dejotāja. Zibene nav iebūvētā ,bet leņķis nav īstāis, paldies par padomu uz priekšu zināšu. Vispār jau vajadzētu kādus kursus , bet no laukiem izbraukāt Rīgu ja strādā nav iespējams. Vienīgi varētu noorganizēt laukos, ja būtu kas māca.

Māris Jansonspirms 6 gadiem

Gint , nē kas tur ko ņemt ļaunā, mēs jau šeit priekš tā esam, lai viens otram, kaut ko pamācītu. Un kaut kur jau es lasīju par to ,ka ja vērtē tad pasaka, kas nav tā kā vajadzētu. Un viena liela daļa no klātesošajiem ir profiņi, no kuriem man noteikti ir ko mācīties , tāpēc arī gribās tos komentārus, kas un kā?

Aldis Vītepirms 6 gadiem

Ja par trūkumiem-pirmais,kas krīt acīs-modele ar sānu perpendilulāri pret kameru-uz muguras tur visi tie pričendāli nekārtību ievieš,arī izliekums ne visai izskatās,es grieztu nost,ja nevarēja nedaudz ar plecu leņķītī iegriezt. Copīte baigi akurāti stūrītī ieriktēta,pārāk simetriski,vai? It kā perfekta bilde,bet kaut kas nav līdz galam,cenšos saprast,kas,tomēr leņķis laikam :)

Māris Jansonspirms 6 gadiem

Gint, gribu paskaidrojumu,kas šajā bildē ir tava vērtējuma atbilstība- kas nav tā kā Tu domā, vajadzētu būt?

Gints Kristianspirms 6 gadiem

Es jau uzspiedu Patīk! Ja, būtu Nepatīk, tad saprastu par ko! Man viņa līdz galam neuzrunāja. Vnk sportiste nobildēta no sāniem :) Šobrīd izglāba kvalitāte :) Vēl ir bildes, kuras ir iespējams komentēt, bet nav iespējams novērtēt un otrādi, ir bildes, kuras var novērtēt, bet ne komentēt!Vēl iespaidojos no Kaspara komentāra: www.fotografet.lv un šīs bildes komentāriem: www.fotografet.lv Respektīvi, būt objektīvi subjektīviem! Galvenais nevajag ņemt ļaunā :)

Māris Apsītispirms 6 gadiem

Modelis cik saprotu nav bijis speciāli uzaicināts uz fotosesiju, bet vienkārši procesa gaitā nofotogrāfēts, cik saprotu attēlota ir dejotāja.Kas traucē, tas ir ka bilde ir plakana, jo bildēts profilā(no sāniem), kas padar šo bildi 2dimensionālu.Zibspuldzes gaisma arī ir tieši virsū (iespējams iebūvētā), tā arī veido plakanu bildi.Varbūt ja atdalītu aizmugurējo plānu no modeļa, tad parādītos mazliet telpiskums un bilde kļūtu interesantāka.Nav saprotams kas tur karājās vai arī iespiežas mugurā?

Māris Apsītispirms 6 gadiem

Tāpēc jau iepriekš minēju, ka ir grūti vērtēt jo nezina ko vērtēt - vai modeli, vai sportu ?Māri, tu varbūt pats vari pateikt, kā mums šo bildi vērtēt. Vai no sportiskā viedokļa, saistībā ar sadaļu kurā ieliki?Vai arī no portretbildes viedokļa, kā modeli - sievieti, kura pozē ?Vai arī kā reportāžu ?

Māris Apsītispirms 6 gadiem

un 7 ir labs vērtējums kam nozīmē ir gandrīz labi!8 tas ir labi, 10 tas ir izcili6 - nekas īpašspar zemākām atzīmēm īpaši neesmu domājis :) un nav bijusi vajadzība :)


Uzņemšanas datums
05.05.2012 21:34
Uzņemšanas vieta

Maker
SONY
Model
DSLR-A500
F-stop
ƒ/5.6
Exposure time
1/125s
ISO
800
Flash mode
Flash fired, auto mode
Software
PhotoScape

to top