"
Mairita Lešinska

" Skaistule" :))

Publicēja Mairita Lešinska, pirms 6 gadiem
1020 140

Fotogrāfs - ULDIS MUZIKANTS

Andrejs Paulispirms 6 gadiem

Citēts Māris tonuss
Teorētiski negribēju teikt, ka tie portāli ir augsta līmeņa portāli, bet vēlējos pateikt to, ka tie nav iesācēju portāli! :)
fotoblogs ir izteikts iesācēju portāls... bet tam ir jaf 6 gadi, un pa šo laiku tomēr cilvēki izaug :)... tāpēc teiksim tā- atvērta vide visiem un visi liek bildes, kādas nu kuram ir :D

Andrejs Paulispirms 6 gadiem

Mareks, tavs pēdējais teikums ir kā naglai pa galvu!!! Man arī citreiz patīk vienkārši palomogrāfēt, un bieži vien tādas bildes ir sirdij daudz tuvākas... bet kad tādu ielieku, pēriens garantēts :DBet par to 10... ja mani bilde neuzrunā, es klāt neeju... bet mācīt... es varu mācīt subjektīvi to, ko zinu pats, bet citam bieži mans zinošais liekas, kā apvainojums (izteikti tas ir fotoblog).Par bildi, ja nebūtu bildei neatbilstoša padusītes zona, tad viena no draiskākajām sejiņām šajā sesijā... kas par jautru, un reizē nicīgu skatienu no augšas uz tevi !!!

Mareks Siviekspirms 6 gadiem

Paldies par atbildi, tīri vai patika ;) Es kaut kā neeju garām, ja bildei nav garantēts 10nieks. kāpēc es tā daru? tāpēc, lai šeit nebūtu garlaicīgi! Kaut 6, kaut 7 utt., lietotājiem ir interesantāk! Un man pašam pagaidām kaitina tas, ja ieliek "Patīk" - kaut "8", es jūtu, ka lietotājs ir apvainojies :) Nu komōn, Dievs māk tik fotografēt uz "10". Mīļie lietotāji, vērtējiet tā kā jūs jūtat.. ja nejūtat tā kā jūs jūtat, tad labāk tiešām nevērtējat :)

Mairita Lešinskapirms 6 gadiem

Viedi vārdi,attiecībā uz fotobloga lapu...!!! :( Cik esmu konstatējusi-man šķiet,kad tur eksistē vieni kretīni,ar saskaitāmiem normāliem cilvēkiem...!!? :( Lai ar ko Tu tur neieliktu,tevi nories līdz ar zemi. Izteikti raksturīgi tas ir dansigai,litbiters,Jolan...un vēl tur dažs ''krutais profiņš''...:) Ja cilvēkam ir smadzenes vietā,tad tik daudz jau vajadzēja saprast,kad nevar mani mērīt ar to pašu mērauklu,ar kuru profiņus...!!? :@ Jo es par fotogrāfešanu nopietnāk sāku interesēties tikai pagājušajā vasarā- esot kopā ar Ivetu & Laimiņu...! Un neteikšu,kad es būtu baigā starā...:( raugoties uz viņu pašu jebkuru fočeni....:( Es nekad nevērtēju to-kas mani nepiesaista,jo manī neradīsies gandarījums,je es kādam/ai būšu piedējusi zem fočenes ar strīpu ( del,del.......,vai dzēst...utt. ). Bēdīgi ,bet fakts ! :(

Andrejs Paulispirms 6 gadiem

Marek, tu izlasīji nepareizi... nevis garantēts 10nieks, bet ja bilde neuzrunā :). Var būt pat garantēts1ninieks, bet uzrunā :). Tas nozīmē, ka neskatoties uz super brāķi, bildē ir vai nu ideja, vai rozīnīte

Inga Kļaviņapirms 6 gadiem

Nu nav jau tā ka fotoblogā vieni kretīni:)

Andrejs Paulispirms 6 gadiem

:), Inga, tu neesi :)

Māris Apsītispirms 6 gadiem

Jā, bet ja liek bildes fblogā, vai fsienā, kas ir specializēti foto portāli, tad arī ar to ir jārēķinās, ka cilvēki tur nenāk vienkārši apskatīties uz kaķu un suņu un ikdienas bildēm. Tur tomēr nāk skatīties un vērtēt izcilus, pabeigtus darbus, un nevis iesācēju omleti :)Vienkārši tas ir nākamais līmenis. Tu nevari kā iesācējs uzreiz uzlekt uz augstākās laktiņas. Tas viss jāizdara pakāpeniski, kamēr iemācīsies fotogrāfēt, apstrādāt un redzēt kopbildi bez kļūdām, vai nepabeigtām darbībām. Tur bilde ir jānoslīpē pēc iespējas vairāk, un tad to var tur likt!Tas kas liekas skaists un interesants iesācējam, pieredzējušam fotogrāfam ne vienmēr liksies labs, un viņš tur saskatīs daudz kļūdas un lietas, kuras vajadzētu mainīt.Reizēm iesācēji tā arī iedomājās, ka ir baigie guru, kur par kādu kaķbildi vai citu bildi salikts daudz 10nieku, bet īstenībā tas ir tāpēc, ka daudziem ir mīļas jūtas pret mājlopiņiem :), vai arī kādi citi subjektīvi priekšstati.

Māris Apsītispirms 6 gadiem

piemēram diezzin vai 1x.com, vai http: liek iesācēju bildes.

Andrejs Paulispirms 6 gadiem

Māri... fotoblogs ir ar daudz zemāku bilžu līmeni, kā fotografet.lv, un tieši domāts masām :)Fotosienā ir savs īpatnējs kodols, kas nosaka toni... tāpēc, ja bilde neatbilst šim tonim, labāk tur nelikt...... bilde, kas citos fotosaitos augstu nekotējās www.fotosiena.lv kad uzspiež uz Labākie foto/ Golden un mana 7 bilde... bet tā atbilts sienas tonim

Mareks Siviekspirms 6 gadiem

F-blogā ir daudz profesionāļu fotogrāfu, bet tur ir pārāk daudz iedomīgu, pretīgu puņķutapas, kas apvaino neapvainamo, kā Mairita teica: "kad nevar mani mērīt ar to pašu mērauklu,ar kuru profiņus...!!?" Šie dīvaiņi laikam bērnībā spīdzināti. Nav nekādas piejklājības, kultūras normas iemācītas. Lai ar tur daudz gatavu, smuku darbu, portāls manās acīs zaudējis jebkādu novērtējumu! Ļoti, ļoti nepatīk! Tur eju tikai dēļ foruma un tikai vienīgi! Bet tur arī pretīgi. Jaunie iesācēji pajautā vienkāršas lietas, bet tur pat atļaujās rupjiem vārdiem noriet! Nu vai nav pretīgi! Tā kā mani neviens šejienietis nepārliecinās, ka siena, f-blogs ir augstā līmenī. Pat ļoti zemā līmenī!

Andrejs Paulispirms 6 gadiem

:D fotoblogs ir ideāla vieta, kad jaizvēdina iekšas... un naf ko derīt... tur var uzdzīt tādus asumus, ka pēc tam gadu ir par ko smieties :D... bet saita līmeni nosaka nevis bilžu kvalitāte, bet paša saita kvalitāte (un cilvēki tāpēc paši izvēlas, kur ganīties, un kur tiem patīk)... bet caur blogu ir šakušās divas aktivitātes , nu jaf ar sirmām bārdāmHaiduka pirtiņa 6tā sezonapellu pirts (fotogrāfu 2dienu saiets) 5 gadu... un šogad arī būs :)

Māris Apsītispirms 6 gadiem

Teorētiski negribēju teikt, ka tie portāli ir augsta līmeņa portāli, bet vēlējos pateikt to, ka tie nav iesācēju portāli!Un ja kāds kurš ir pārliecināts par savu bildi, ka tā ir lieliska, un pabeigta, un interesanta, tad tādu neviens no viņiem nevarēs nomelnot.Rej jau tikai uz jauniņajiem, kuri par sevi nav pārliecināti. Tas protams norāda attiecīgo kultūras līmeni, jo lepnība, vai skaudība izkož labās īpašības kā labsirdību un palīdzību citiem :)

Mareks Siviekspirms 6 gadiem

Iespējams, ka ar savu "Nepatīk" vērtējuma augstāko vērtējumu varu sabojāt garastāvokli.. Bet.. Mani šī bilde neuzrunā. Par virsrakstu. Man būtu pieņemami, ja šo fotografiju būtu ielicis Muzikanta kungs un būtu ierakstījis šādu virsrakstu "" Skaistule" :))".. Priekš Muzikanta bilde ir diezgan neasa, gaismas priekš Muzikanta pavisam švakas. Rāmis - (n) Vēl daudzās vienādās bildes rada apnicību! Bet ja par modeli - super, visu cieņu! Nesen lasīju vienu komentāru citā foto, ka daudz bildes vērtē nepareizi, liek visiem 10niekus, kaut portāla sadaļā "Par mums" ir rakstīts, ka portāla mērķis: "ir izglītot un attīstīt portāla lietotājus un lietotāji izglīto cits citu, kā arī sekmēt un veicināt mākslas fotogrāfiju". Tas ir domāts, ja visiem tik liks 10niekus (labus vērtējumus), taču vairs nebūs kur augt! Un vēl ar to biju domājis, lai Mairita tik Dieva dēļ neapvainojas! Baigi gribējās to pateikt! Bildes kritika ir likta ar tādu mērķi, ka Latvijā ļoti pazīstamais, var teikt, populārais fotogrāfs ir bildējis - laktiņa augstāka!


Uzņemšanas datums
2012.03.20.
Uzņemšanas vieta

Maker
Canon
Model
Canon EOS-1D Mark III
F-stop
ƒ/9
Exposure time
1/200s
ISO
200
Flash mode
Flash did not fire, compulsory flash mode
Software
Adobe Photoshop CS5 Windows

to top