Balerīna
Māris Apsītis

Balerīna

Publicēja Māris Apsītis, pirms 6 gadiem
816 60

Lauris Rinmanispirms 6 gadiem

tak nē, 8 tak ir normāls cipars, ja tu par to, bet es ne par to! :)smaguma centrs nobīdīts... un kreisā kāja pazūd, vai arī kāja, kas ir kreisajā pusē, jo īsti nav skaidrs kura ir kura kāja! :Datgādināja dzejolīti - viens pa ceļu gāja, priekšā bija māja, iekšā vienu rāja, jo viņš nezināja, kur ir kreisā kāja, kur ir labā kāja! :)un kkā zeķubikšu augša ir kā lieka detaļa...cienu meiteni par spēju šitā izdarīt... :)

Māris Apsītispirms 6 gadiem

Lauri, ja ieliek 7, tad varētu arī kādu komentāru ielikt :) . Gribās tak uzzināt, kur kādas kļūdas, ko varbūt labāk nākamajā reizē izdarīt.

Māris Apsītispirms 6 gadiem

P.S., ceru, ka neesi apvainojies par 8, kuru ieliku :)

Mareks Siviekspirms 6 gadiem

Tonuss, ja tik tiešām jūti, ka tas ir atriebības moments, tad komentā vnm vajag ierakstīt šo: "Par ko balsoji" - www.fotografet.lv ;) Jo man liekas, ka te daudzi ir melojuši!

Māris Apsītispirms 6 gadiem

Domāju nav tik traki :) Lauri es pazīstu :)Vienkārši ar jebkuru gandrīz cilvēku reizēm ir tā, ja viņam ieliek kādai bildei nepieņemamu novērtējumu, tad arī viņš uz citu un otra bildēm skatās kritiskāk.Man arī tā ir bijis. Bet tā nav atriebība :)Vienkārši palūdzu lai pakomentē, lai es varētu attīstīties un nākamajā reizē uztaisīt labāku bildi. Šai bildei galvenā doma nav, lai glamūrīgi izskatās, bet gan tas, kādas figūras veido, un ka ne katra modele ir uz to spējīga !

Māris Apsītispirms 6 gadiem

Pie reizes varētu pastāstīt, kā jūs šādu bildi būtu fotogrāfējuši :)


Uzņemšanas datums
10.03.2012 12:49

Maker
Canon
Model
Canon EOS 40D
F-stop
ƒ/10
Exposure time
1/100s
ISO
100
Flash mode
Flash did not fire, compulsory flash mode
Software
Adobe Photoshop Lightroom 3.6 (Windows)

to top