Kuldīga
Gatis Vilbrants

Kuldīga

Publicēja Gatis Vilbrants, pirms 2 gadiem

Sanāca ieskriet Kuldīgā. Ventā diezgan zems ūdenslīmenis.

Guntis Grantspirms 2 gadiem

Ievilku to bildi un apskatījos krāsu telpu. Nu ja, Tev viņš ir Adobe RGB, bet jābūt sRGB. Vajag nokonvertēt. Iekš PS ej uz Edit>Konvert to Profile, logā Destination Space Profile izvēlies sRGB. Otrs variants: noseivo caur Save for Web.

Gatis Vilbrantspirms 2 gadiem

Liels paldies!

Atradu problēmu - kopš aprīļa esmu visas bildes improtējis no rawa kā aRGB, sRGB vietā. Kā izrādās, drons nav lidināms pret sienu, bet gan blīve aiz monitora vainīga (aprīlī pārinstalēts dators, nav veikta korekcija Camera  RAW). Vēlreiz paldies!


Gatis Vilbrantspirms 2 gadiem

Citēts Guntis Grants
OK, paskatījos Googlē, DJI ir fotodrons un ar to ir šī bilde uzņemta. Vai krāsu pārsātinājums parādījās tikai uzlādējot šeit?

Par krāsu pārsātinājumu grūti spriest ("taisot" bildi bija pieņemamās robežās) redzot oriģinālu - tas, ko es redzu šeit ir baltā balansa izmaiņas - bilde ir palikusi zaļāka/aukstāka - t.i. zemāka temperatūra un tint ar negatīvu korekciju (tas arī rada to pārsātinājuma sajūtu).


Gatis Vilbrantspirms 2 gadiem

Vēlreiz izcelšu svarīgo (no iepriekš rakstītā), citādi liekas, tiek lasīts starp rindām tur, kur ir vienrinde;

Problēma izlec tikai ar DJI un tikai košā saules gaismā.

Armands Melnalksnis: vieglāk ir nelikt foto vispār, ne čakarēties ar "ielikt, skatīties, koriģēt, likt, skatīties utt." Vairāk interesē, kā trāpīt ar pirmo piegājienu. P.S. Par kalibrēšanu, lietoju Datacolor Spyder 3 Pro kopš 2014.g., tukšas runas vai nē, bet tehnika mainās, toties manas bildes paliek vienādās krāsās visos manos datoros un monitoros.

Guntis Grants: Kā jau minēju, neprotestēju par VISĀM fotogrāfijām, tikai par DJI un tikai košā dienas gaismā.

Gints Kristians: Neesam tak naivi un nerunājam par kvalitātes samazinājumu. Vairāk interesē kādēļ tā lielā atšķirība DJI foto? 500px tieši tāpat pēc ielādes parāda krāsas kā šeit.


Guntis Grantspirms 2 gadiem

Gati, atvaino par nezināšanu, kas ir "DJI"? Un kā Tu to domā "košā dienas gaismā"? Vai, kad fotogrāfēts košā dienas gaismā, vai, kad koša dienas gaisma krīt uz monitora?

Guntis Grantspirms 2 gadiem

OK, paskatījos Googlē, DJI ir fotodrons un ar to ir šī bilde uzņemta. Vai krāsu pārsātinājums parādījās tikai uzlādējot šeit?

Armands Melnalksnispirms 2 gadiem

Kaut vai tā.  Jebkurā gadījumā šeit redzu to, ko esmu nokoriģējis - tātad nav ko gāzt vainu uz šo saitu.Armands Melnalksnispirms 2 gadiem

Kāda problēma pārtaisīt un padarīt krāsas baudāmas? Pati bilde ir forša un pelna rūpīgāku attieksmi. Kas attiecas uz monitoru, kalibrēšanu u.c. - tās ir tukšas runas.

Gatis Vilbrantspirms 2 gadiem

Jā, te iekš fotografet.lv krāsas izskatās krietni riebīgi (it kā monitors kalibrēts, photošopā Internet sRGB. Atverot ar jebkuru programmu, kas ver .jpg ir ok, ielādējot te ir problēma. Problēma izlec tikai ar DJI un tikai košā saules gaismā.

Gints Kristianspirms 2 gadiem

Davai, nestāsti, vienīgais saits, kur netiek s*p*st* kvalitāte. Visur..... un fb un citi saiti sabojā kvalitāti līdz nepazīšanai ;) Neņem ļaunā, bet gadiem novērotā lieta, neliek citādi šobrīd runāt ;)

Guntis Grantspirms 2 gadiem

Jautājums, tad kāpēc man šis sits rāda normālas krāsas?

Edgars Gerskovicspirms 2 gadiem

Ja nebūtu INDĪGI zaļā krāsa,būtu baudāms foto
Uzņemšanas datums
21.05.2018 15:18

Maker
DJI
Model
FC300X
Focal length
3.61mm
F-stop
ƒ/2.8
Exposure time
1/1150s
ISO
100
Flash mode
No flash function
Software
Adobe Photoshop CC 2017 (Windows)

to top