Vitamīni
Askolds Berovskis

Vitamīni

Publicēja Askolds Berovskis, pirms 6 gadiem
642 80

Arturs Anijazovs Krustiņšpirms 5 gadiem

Tev akvārija stikls netraucēja iegūt pietiekami labu asumu? Man ar visu manuālo asuma uzstādīšanu tas stikls apēd kvalitāti... 


Askolds Berovskispirms 5 gadiem

Es tajā vietā, kur metīšu augļus, no sākuma novietoju lineālu un uzstādīju asumu manuāli. Aizgriezu nedaudz f, lai asuma dziļums būtu lielāks. Ar divām zibspuldzēm gaismoju akvāriju no sāniem, lai bilde būtu telpiska un arī lai zibspuldze neatspīdētu no priekšējā stikla. Visus "gļukus", kas pēc tam vēl bija trāpījies bildē, pielaboju ar Photoshop. :) Tāda lūk recepte. :)


Arturs Anijazovs Krustiņšpirms 5 gadiem

Itkā visu aptuveni tāpat darīju,tikai ārējās zibspuldzes nav. Noregulēju ar manuālo asumu,bet nu vienalga nav viņš.nesarotu kas nepareizi :( 


Armands Liepapirms 6 gadiem

Perfekti!

Edgars Eglienspirms 6 gadiem

kaut kā tas akvārija stikls jeb ūdens noēd augļiem to sulīgumu, vienreiz youtubē redzēju klipiņu kā šos bildē, ir ko padarboties un rezultāts arī jauks :)

Gints Kristianspirms 6 gadiem

Pastāsti bildes tapšanas procesu? :^)

Edgars Eglienspirms 6 gadiem


Askolds Berovskispirms 6 gadiem

Akvārija aizmugurējā siena aizlīmēta ar melnu, matētu pašlīmējošo plēvi. Akvārijs novietots uz skapīša atvērtu durvju ailē (tas, lai zibspuldzes no akvārija aizmugures netrāpa objektīvā). Kreisajā pusē no aizmugures, tā, lai gaisma akvārijā tiktu iespīdināta pa sānu stiklu apmēram 45 grādos, novietota 1 zibspuldze. Otra zibspuldze novietota tā, lai izgaismotu augļus (un visu citu, ko metīs akvārijā) no labās puses. Akvārijā tiek ieliets ūdens. Tad tiek novietots fotoaparāts uz statīva. Pēc tam, apmēram tajā vietā, kur metīs augļus, iegremdē lineālu ar redzamām iedaļām (vai ko citu, pēc kā viegli uzstādīt asumu) un manuāli uzstādīts asums. Pēc tam sākas priekšmetu lidināšana akvārijā, momenta ķeršana un bildēšana. Nu vismaz es darīju apmēram tā. :)


Uzņemšanas datums
09.03.2012 22:39
Uzņemšanas vieta

Maker
NIKON CORPORATION
Model
NIKON D5000
F-stop
ƒ/9.5
Exposure time
1/125s
ISO
100
Flash mode
Flash did not fire
Software
Adobe Photoshop CS5 Windows

to top