Sapnis
Arnis Krūmiņš

Sapnis naktī pirms kāzām.

Publicēja Arnis Krūmiņš, pirms 11 mēnešiem
492 112

Gints Kristianspirms 11 mēnešiem

Labs

Ēvalds Gaspažiņšpirms 11 mēnešiem

Citēts Arnis Krūmiņš
....Un kad mājās skatījos kas sanāk dikti izbrīnījos par šo prom braukšanas efektu, lai gan vilciens brauca uz manīm. Droši vien tam ir kāds optisko padarīšanu skaidrojums, bet es tādu nezinu, un pats izskaidrot nevaru. Ko varu piebilst, ekspozīcija ir ilga, nevaru atrast kadra parametrus, bet kādas 10 - 15 sekundes daļas noteikti.

Tas blūrs tāds arī sanāk, kad bildē ar lēnu slēdža ātrumu. Šeit piemērs, kur tas līdzīgi izpaužās, tikai vēl izteiktāk, jo slēdža ātrums 0,5 sek.

Kā jau te Kārlis minēja, tas saistīts ar slēdža aizkaru (vai kā viņi tur latviski) darbību. Lai attēlā panāktu pareizo kustības virzienu, jālieto zibene ar otrā aizkara sinhronizāciju, bet gadījumā ar vilcienu tas būs pagrūti...


Kārlis Keisterspirms 11 mēnešiem

Manuprāt tas saistīts ar slēdža lameļu kustību, jo izskatās ka šis ir vertikālais kadrs.

Edgars Eglienspirms 11 mēnešiem

Citēts Arnis Krūmiņš
la Droši vien tam ir kāds optisko padarīšanu skaidrojums, bet es tādu nezinu, un pats izskaidrot nevaru.
  iespējams esi izkustējis ar visu kameru vilciena braukšanas virzienā :)  iespējams, tas blūrs, ir vilciens jau no nākotnes ;)   


Ēvalds Gaspažiņšpirms 11 mēnešiem

Veca laba bilde... Šo atceros, ja nemaldos vēl no erfoto.lv laikiem. Un cepuri nost Arņa priekšā par ieguldīto darbu. (bow) :)

Arnis Krūmiņšpirms 11 mēnešiem

Citēts Silvija Dansiga
Tu girbi teikt, ka modele skrēja vilcienam pa priekšu?!?!? Vai tas ir montēts kadrs?

nu protams ka montāža....es pat sasmējos....kādu četru stundu darba rezultāts, tikai uz tilta, apstrāde pēc tam vēl atsevišķi, vēl kādas četras vismaz, kamēr saprot kas un kā. :)


Kārlis Keisterspirms 11 mēnešiem

Nē nu šmuki, par sevi uztraucās bet par modeles likteni ne :D

Voldemars Bugoveckispirms 11 mēnešiem

Manuprat vilcienam motion blur filtrs nav pareizi uzlikts, rodas tads iespaids ka vilciens brauc prom 

Arnis Krūmiņšpirms 11 mēnešiem

Nu redz kas par trakumu, nekādu blūru virsū neliku, pilnīgi reāls kadrs ar garām braucošu vilcienu. Otrreiz gan laikam tā nedarīšu, tomēr dikti bailīgi kad viņš nesās garām pus metra attālumā, un tu redzi visu tikai caur fotoaparāta platleņķa rādīto. Bija dikti adrenalītīgi, labi ka vēl neuzsvilpa kad brauca garām, par to esmu vadītājam dikti pateicīgs :) . Un kad mājās skatījos kas sanāk dikti izbrīnījos par šo prom braukšanas efektu, lai gan vilciens brauca uz manīm. Droši vien tam ir kāds optisko padarīšanu skaidrojums, bet es tādu nezinu, un pats izskaidrot nevaru. Ko varu piebilst, ekspozīcija ir ilga, nevaru atrast kadra parametrus, bet kādas 10 - 15 sekundes daļas noteikti.

Silvija Dansigapirms 11 mēnešiem

Tu girbi teikt, ka modele skrēja vilcienam pa priekšu?!?!? Vai tas ir montēts kadrs?

Ainārs Bumbērspirms 11 mēnešiem

Labs:D:D:D!!! Kā jau dzīvē;)


Flash mode
Flash did not fire


Apbalvojumi

to top