18.
Ilze Jansone

18. feb .. Referendums!

Publicēja Ilze Jansone, pirms 10 gadiem
976 140

bildēts caur mašīnas logu .. nevarēju nenobildēt, jo sajūtas ir tik patīkamas un reizē patriotiskas!biežāk šādu brīžu, kad latvieši ir vienoti!

aleksandrs vilcanspirms 10 gadiem

Man nepatik foto, neko taja neredzu. :). Par referendumu, cienu katra cilveka izvele. Bet tomer kautka neticas ka jebkuram cilvekam nav kaut viena drauga kas ir krievu tautibas.Zel ka tada ateciba vienam pret otru :(

Ilze Jansonepirms 10 gadiem

katrs bildē redz vai neredz ko savu un par to jau viedokli ciena :) kurš saka, ka nav krievu tautības draugu? ir un pie tam vēl labi draugi, bet ne jau tajā referendums slēpās!

Mareks Siviekspirms 10 gadiem

Aleksandr, tā jau ir, ka katram ir kāds labs krievu draugs un kurš tiešām ir krietns cilvēks! Bet par to nav runa! Principā, šī tēma ir karsta un labāk neuzsākt! Bet divos vārdos varu izklāstīt domas kodolu! mani krievu draugi NEKAD AR MANI NERUNĀ KAIMIŅVALSTS VALODĀ! Es tik tiešām to novērtēju un ļoti cienu viņus! Jā, viņi savā starpā runā krieviski un tas mani netraucē! Mēs kopā svinam Līgo dienu un citus latviešu svētkus! Nav runa, ka Latvijā dzīvo krievi, lietuvieši, čigāņi! Cienu visus viņus! Bet te ir runa, kāda ir viņu attieksme pret Mūsu Valsti! Ceru, ka administratori man neiedos kādu brīdinājumu vai nedzēsīs šo komentāru - ceru, ka nesaskatīs rasas naida kurināšanu! Vēl ceru, ka sapratīsiet manu komentāru!

Mareks Siviekspirms 10 gadiem

Aleksandr Vilcan, es neredzu tieši kādu vērtējumu Jūs ielikāt, bet redzu, ka Nepatīk! Interesē vai nepatīk pati bilde, vai tas kas saistīts ar referendumu! Neko sliktu nedomāju, tikai zinkāre naktīs neļauj gulēt ;)

Ilze Jansonepirms 10 gadiem

un kā Tu domā? :)

Žanis Bezmerspirms 10 gadiem

Paldies visiem - PRET!

Gints Kristianspirms 10 gadiem

Lai ar caur logu bildēts, nevar to augsto vērtējumu neiedot. Prieks, ka tik daudz PRET balšu sabalsots ;) (handshake)

Ilze Jansonepirms 10 gadiem

par ko vakar balsoji? :D :D :D

Gints Kristianspirms 10 gadiem

Paskaties, kur procentiāli visvairāk nobalsots? Nu protams, Kurzemē.. Un s esmu nācis no Kurzemes.. Un Saldū vispār praktiski krievu nav.. Un kā Tu domā, vai es varu nobalsot PAR.. TIIKAI UN VIENĪGI PRET! :)

Ilze Jansonepirms 10 gadiem

jaaaa.... Tu vari lepoties ar Kurzemes pusi, jo tur tieši visvairāk PRET nobalsots :) :) :)

Gints Kristianspirms 10 gadiem

Ļoti, ļoti, ļoti LEPOJOS! :)

Edgars Eglienspirms 10 gadiem

jā vakar pēc 12 , nu jau šorīt, kad spec ziņu izlaidumā parādīja tabulu, kā kurzemnieki nobalsojuši, tāds iekšējs "UH!!!" pat aizgāju līdz vīna balonam šļūtenīti iemērkt (d)

Edgars Eglienspirms 10 gadiem

nu tā neko sabalsoja (y) malači

Ilze Jansonepirms 10 gadiem

iznākums ir vairāk kā teicams! :)


Uzņemšanas datums
18.02.2012 13:26

Maker
Canon
Model
Canon EOS 600D
F-stop
ƒ/7.1
Exposure time
1/160s
ISO
100
Flash mode
Flash did not fire, compulsory flash mode
Software
PhotoScape


Apbalvojumi

to top