***
Aldis Kursītis

***

Publicēja Aldis Kursītis, pirms 9 gadiem
985 188

Inese Novickapirms 5 gadiem

Super!

Edgars Gerskovicspirms 6 gadiem

Labs


Aivars Elgutispirms 6 gadiem

Ideāli!


Mareks Siviekspirms 9 gadiem

DIENAS FOTO - garantēju :D :p

Edgars Ellerspirms 9 gadiem

Atlkāti sakot mani reāli pārsteidz tas, ko tu ar 400d vari paveikt (y)Jāiet pie tevīm praksē :D

Aldis Kursītispirms 9 gadiem

Panna nenosaka omletes kvalitāti

Līga Pētersonepirms 9 gadiem

+++ (y)

Edgars Ellerspirms 9 gadiem

Es zinu, es neko nesaprotu no virtuves un tā aprikojuma :D

Andris Fisenkopirms 9 gadiem

Ja reiz panna nenosaka omletes kvalitati, kapēc tad visi ar 400d nefotografe, kapēc vajag 5d vai 1d?Tomēr pannai arī ir nozīme.

Gints Kristianspirms 9 gadiem

Kādreiz visu laiku domāju un centos citiem iestāstīt, ka dzelzim nav nozīmes.. Bet tagad domāju savādāk. Tam kastrolim ir ļoti liela nozīme! Pilnīgi piekrītu Andrim.Šodien lasīju Foto ziņās: ej.uz , prezentēja jau D4 modeli.. Ja jau nebūtu nozīmes, tad tā nevajadzētu censties ražot ar vien labākus modeļus..

Līga Pētersonepirms 9 gadiem

Protams, ka tehnikai ir nozīme :) It īpaši sarežģītos fotografēšanas apstākļos(piemēram, pie nepietiekama apgaismojuma) vieglāk un daudz kvalitatīvāk būs ar 1d, 5d nevis 400d. Tāpēc visi, kas kaut kaut ko jau zin par fotografēšanu, tiecās uz labāku tehniku. Bet ja runā par savu redzējumu, kompozīcijas izjūtu un tīri tādām lietām, tad fotogrāfa redzējumu neuzlabos ne 1d, ne 5d :) Mans subjektīvais viedoklis ;)

Aldis Kursītispirms 9 gadiem

Nav viss burtiski jāķer, bet mērkaķis ar vislabāko pannu pasaulē nesarūpēs omleti.

Andrejs Paulispirms 9 gadiem

Piekrītu- panna nenosaka kvalitāti! Panna nosaka tikai to, cik ērti mēs tiekam pie garšīgas omletes :D

Aldis Kursītispirms 9 gadiem

Bingo, nav ko piebilst.

Edgars Ellerspirms 9 gadiem

Es domāju ka sava amata lietpratējs, izvēlās savu līmeņa tehniku, bieži vien laba amata pratējs nevar atļauties tehniku atbilstoši savam līmenim. Bet to var uz bildes just, kur ir un kur nav.Kaut vai paskatieties uz savām bildēm kas fočētas 5 vai vairāk gadu atpakaļ. Kas tad ir profesionālis, bez atbilstošas aparatūras?Nu nejau Štrombergs ar parastu BMX olimpiades medaļu dabūja, WRC mašīna ir ātrāka par N grupu lai kāda blīve starp pedāļiem un stūri sēdētu.Operators bez steadicam palīgierīcēm, kas līdzsvaro kustību kamerai, nekad nedabūs stabilu kadru, lai cik nebūtu piešāvies taisni roku turēt.u.t.t. u.t.j.pKapēc tad vispār trīskāju vai to pašu monopodu statīvu izmantot,var tak no rokas šaut, drusku izplūdis, bet omlete garšīga :)Talants, prasme un zināšana sastāda 40% (ok būsim kritiski - 50%) no gala rezultāta.Par pannām un garšīgām omletām varēja runāt kad uz lentām fočēja, galarezultātu varēja redzēt kad bildi uz papīra uzlika, un reāli rēķināja praksē, vai būs pārgaismota vai tumša bilde.Varbūt visā augstākminētajā man nav taisnība, tas ir mans viedoklis un es to nerakstīju tikai lai turpinātu iesākto diskusiju.

Viktors Kļaviņšpirms 9 gadiem

Par pannām un garšīgām omletām varēja runāt kad uz lentām fočēja, galarezultātu varēja redzēt kad bildi uz papīra uzlika, un reāli rēķināja praksē, vai būs pārgaismota vai tumša bilde...............................................................- pat nav ko pibikst augstāk minētajai tēmai par pannām un kastroļiem bet, atceroties laikus kad vēl darbojāmies ar filmiņām...par kvalitāti varēja spriest pēc attīstīšanas procesa. ;) tālak jau attiecīga zuppa fotopapīram un pats fotopapīrs - ( kontrastains, mīksts_pusmīksts utt.) - ja pārzināji virtuvi: kīmija zuppām arī krāsainā foto radīšanai, foto dzelži un māceji gaismas pielāgot darbu radīšanai...jau tiki cienīts kā meistars. ;) - kā ir tagad, droši vien process ir vienkāršojies - bet doma paliek tā pati - uzņemšanas mirklis ( knipsēšanas prieks nav mainijusies ne tad, ne tagad )

Andrejs Paulispirms 9 gadiem

Bet ideja no tā nemirst!

Māris Apsītispirms 9 gadiem

HDR? kādi filtri tika izmantoti?


Uzņemšanas datums
15.03.2009 19:03
Uzņemšanas vieta

Maker
Canon
Model
Canon EOS 400D DIGITAL
F-stop
ƒ/7.1
Exposure time
1/125s
ISO
200
Flash mode
Flash did not fire, compulsory flash mode
Software
Adobe Photoshop CS3 Windows

to top