....
Agris Robs

.... rudens

Publicēja Agris Robs, pirms 9 gadiem
809 60

Agris Robspirms 9 gadiem

es pats ļoti reti publiski rakstu kritiku un reti mēģinu aizstāvēt savu viedokli ;) tāpēc es īpaši neiesaistos diskusijās :) arī šajā, jo ir lietas kam piekrītu un ir lietas, kurām nepiekrītu ... es katrā savā bildē zinu un redzu kļūdas, bet vai tas nozīmē, ka nevajag publicēt? parasti jau mācās no savām kļūdām - arī es :)man ir interesanti jebkādi komentāri ;)

Agris Robspirms 9 gadiem

palikt pašam par sevi nav viegli, jo ja ir pieejams internets, tad ir grūti neiespaidoties no citiem :)no pieredzes varu ieteikt lasīt komentārus pie savas bildes pēc mēneša, jo tad tos parasti uztver savādāk ;)piemēram šajā bildē - aizkars - es to speciāli vilku priekšā galvai jo aukstā palodze un plastmasas logs radīja sintētisku noskaņu ... iespējams ka vēl pāris centimetri būtu palīdzējuši vēl sasildīt bildi, bet to kaut kā pats nepamanīju, bet pēc komentāriem pievērsu uzmanību un secināju ka ir pa maz ... utt.bet tas protams subjektīvi, jo ir liela daļa jauno fotogrāfu, kas ir sajūsmā par sintētiskumu, plastmasīgumu, perfektumu - man prasās sievišķīgā maiguma sajūtas noskaņā :)

Edgars Eglienspirms 9 gadiem

šamam graudainam efektam nebij pat nosaukums "Salt & Pepfer" jeb tas ir kas cits ?

Agris Robspirms 9 gadiem

nē, man liekas te ir viens vai divi no klasiskajiem pie filtriem esošajiem - es tos dažreiz kombinēju tāpēc nepateikšu kurš ir šajā gadījumā ;)

Māris Apsītispirms 9 gadiem

šitik graudaini kadri, man parasti ir tie, kuri, kļūdas pēc ir nošauti par tumšu, un tad visiem lightroom spēkiem, izvilkti ārā, lai būtu gaiši, un pārtaisīti melnbalti, jo tā labāk izskatās :) - kā saka defekts, par efektu :). Ļoti traucē tas aizkars pie galvas, un arī tā atspīdums logā, bet tā bilde ir superīga, arī graudainais padara pievilcīgu bildi :)

Edgars Ellerspirms 9 gadiem

par tiem graudiem, vienk. izrāvi vārdus no mutes.šoreiz tie graudi reāli labi piestāv!


Uzņemšanas datums
27.09.2011 14:27

Maker
Canon
Model
Canon EOS 5D
F-stop
ƒ/2.5
Exposure time
1/320s
ISO
160
Flash mode
Flash did not fire, compulsory flash mode
Software
Adobe Photoshop CS5 Windows


Apbalvojumi

to top