Tēma
Andrejs Paulis

Tēma "kokaiņi"

Publicēja Andrejs Paulis, pirms 7 gadiem

Andrejs Paulispirms 7 gadiem

Mana norāde ir laba pirmajam fotoaparātam... tad izjūt, ko dod šie objektīva mm un pēc tam viegli pieņemt lēmumu, kādu pirkt, pa nopietnam :)

Edgars Eglienspirms 7 gadiem

wo, svešie :D baigi labi :) ja nav noslēpums, ar kādu stiklu ir bildēts?

Andrejs Paulispirms 7 gadiem

Nezinu- ar ziepīti- Canon PowerShot A610

Edgars Eglienspirms 7 gadiem

nu jā kādreiz šitie mazie ziepīši ļauj tādus kadrus noķert, pierādījums bij tagad rudenī kad bildējam mazu ezīti tas tā skraidā. ar spoguleni nesaņaca neviena smuka bilde visas miglainas izkustējušās, bet otrs ar ziepīti smuki sabildēja. un šitie kuķaiņi jau ilgi negaidīs kamēr tur kamerai režīmus sastelēs :)

Andrejs Paulispirms 7 gadiem

Ziepītis ir pārāks par spoguleni!!! Bet lai nemaitātu tirgu, ziepīšos ir tāds knifs- kad nospied slēdzi, ir aizture (modeļiem tā ir dažāda). Ja ziepītis darbotos, ka nespoguļfilmenieki, kā spied, tā ir... spogulenes ap 60% cilvēku, kam ir spogulenes, tās nepirktu:). Un tas ir speciāli taisīts. Tāpat tikai retajam ziepītim ir manuālais objektīva mm regulējums un manuālais asums.webcache.googleusercontent.comLūk ziepītis, kas kabina spogulenēm (objektīvs 24-720 mm!!!!!, iespējams manuālais asums, un ir manuālais mm mainītājs, ārēja zibspuldze, iespējas palaist studijas zipenes... bet pēc slēdža nospiešanas paiet labs aiztures laiks :( . Papildfunkcijas n-tās ...makro režijums)Esmu turējis rokās- dikti patīk :)

Edgars Eglienspirms 7 gadiem

jap šito modeli taisījos pirkt,bet tad mani tur sabaidīja ar mazo matricu un paņemu nikonu. laikam jau tā ir ka tās ir divas atšķirīgas klases. ko var ar vienu nesanāks ar otru.

Andrejs Paulispirms 7 gadiem

Vienīgā atšķirība ir cena... maināmajai optikai... lai dabūtu 720 mm uz Nikona, piekabi ar naudu vajag :)Nu un Nikons ir nepārspējams kustīgu priekšmetu bildēšanā!!!

Edgars Eglienspirms 7 gadiem

tas gan, kartīga naudas kapsēta :D


Uzņemšanas vieta

Flash mode
Flash did not fire

to top