Mobīlais
Andrejs Paulis

Mobīlais reportieris

Publicēja Andrejs Paulis, pirms 10 gadiem
835 50

Ainars Meierspirms 7 gadiem

+

1. Andrej, tiešām ļoti labs ķēriens. Koka Rīgas izstāžu veidotājiem reizēm pietrūkst labu kadru ar un par koka Rīgas apdraudējumiem. Līdz šim labs bija Daiņa Godaiņa kadrs ar degošo koka namiņu plkv. Brieža ielā. Šim kadram ir vēsturiska vērtība, gan jau precīza adrese arī būtu atrodama, es nebrīnītos, ja par to -- ja vēl nav paspējuši -- ieinterešetos Arhitektūras muzejā.

-

2. "Pasaules slavenāko fotogrāfiju augšaglā ir tieši kadri no (..) "karstajām" zonām,"  Tu esi rakstījis. Patiesība vienīgi daļēja, -- visprecīzāk attiecas uz "World Press photo", kur simpātijas tiešām dzeltenīgas -- dzeltenās/dzeltenīgās preses stilā, kurš pieprasa vairāk asiņu, urīna, līķu un sakropļoto. Bet slavenums nekad nav bijis attiecināts vienīgi uz katastrofu/"hot news" foto.

 

-

3. Vai tiešām Tev, kurš uzdeva jautājumu: "Vai zini, kas es esmu?" un profilā vēl tagad apgalvo, ka esot būvinženieris, visā šejienes kolekcījā šī ir vienīgā fotogrāfija ar būvi? Varbūt ir vēl kāda? Labprāt iepazītos ar Tavām pilsētvides iecrēm un realizācijām.


Māris Apsītispirms 10 gadiem

Šī dziesmiņa noteikti šeit iederētos !!! :)

Gints Kristianspirms 10 gadiem

Gribas, bet nespēju novērtēt :(

Andrejs Paulispirms 10 gadiem

Pa šo līniju esmu vairākiem jaf teicis- ja gribas un nespēj- pārdod fotoaparātu, un nekad vairs par foto nedomā. Fotografijas pamatu pamats ir fotofiksācija, reportāža un neatkarīgi no tā, vai redzams meitenēns smaidošs, vai skaudzrā dzīves patiesība... tu vērtē fotofrāfiju, nevis notikumus, ko redz fotogrāfijā !!! Starp citu pasaules slavenāko fotografiju augšgalā ir tieši kadri no tā sauktajām "karstajām" zonām- kara ainu atspoguļojums.Bet nelasi pavēles formā, tavu teikumu es pilnībā saprotu :)

Līga Pētersonepirms 10 gadiem

Kas par kadru!!! :OBriesmīgi :(Bet labi noķerts kadrs!


Uzņemšanas vieta

Flash mode
Flash did not fire

to top