***
Eduards Spīla

***

Publicēja Eduards Spīla, pirms 7 mēnešiem
259 158

Ansis Zegnerspirms 7 mēnešiem

Jā ... dienas foto ... ir pamats pārdomām ...

Kārlis Keisterspirms 7 mēnešiem

"Ielikt" savā fotogrāfijā sajūtas, dvēseli nav nekas nosodāms, tas ir lieliski, ar noteikumu ka neignorēsi tomēr kas tad foto tomēr ir pēc būtības. Problēma tajā ka mūsdienās visi izliek pārsvarā tik savu ES, savas jūtas, domas, bez sakarīgas foto struktūras. Lai cik lieliska doma, ideja, sajūtas tev cepot bildi, brāķīgs izpildījums visu noraks. Un šeit kā digi kolāža ir ļoti brāķīga un pavirša. Bet kam nu laiks iedziļināties, visi mobilajos skrollē bilžu plūsmas, ātrāk, ātrāk, katrai veltot labi ja sekundi, uzmeti skatu, nolaiko, skrien tālāk, kādu tur kvalitāte, phe..

Eduards Spīlapirms 7 mēnešiem

Neiet rūn, ka es i pret komentiem un kritik. Sarežğīt i taisīt kolāž 13 coll ekrānā. Es būt priecīgs par katr normāl teikum, nevis tjipa " ko tu tur i samālējs, ko tu šito, ko to un kapēc vispār tād sū..." Tas jau parād civēk atīstībs līmen. Tas Kārli, nav Tevt tēmēts. Ir mums te viens otrs kūrš sāk ar to, bez maz vai nolamā. ;) 

Kaspars Kurcenspirms 7 mēnešiem

13" ekrāns nav attaisnojums, ja vien tas nav 10 gadus vecss, kurš nerāda ne asumu, ne krāsas. Es ikdienā 80% bilžu apstrādāju uz 13"ekrāna un, atverot uz 27" 4k viss ir kārtībā. Maģija? Nē, vienkārši vajag sekot līdzi tam ko dari. Pilnībā piekrītu Kārlim. Redz, komentāri, varbūt, skarbāki startā, jo neesi jau nekāds iesācējs, tomēr daudzi gadi foto pieredzes aiz muguras. Žēl, ka pēc šiem gadiem kvalitāte tiek ignorēta. Tāpēc nedomāju, ka vajadzētu "caur puķēm" ko teikt, jo tas būtu vēl bezjēdzīgāk. Tā kā vajag censties, nesteigties un piestrādāt arī pie tehniskās puses. Es parasti savas bildes pirms publicēšanas apskatu gan telefonā, gan uz 13" ekrāna, gan uz 27", tad var aptuveni saprast ko redzēs citi.

Kaspars Kurcenspirms 7 mēnešiem

Vienīgais, kas ir - centība. 
Pārējais - neasums un kaut kādas švammes bumbas debesīs.

Žēl, ka mūsdienās kvalitāte vairs nav būtiska, galvenais kaut ko samest kopā, kaut kā uzbildēt, galvenais esot sajūtas utt. un visu var aizmālēt ar gaumi un "mākslu". Jo dienas tālāk, jo mazāk gribas iesaistīties kaut kādās publiskās foto aktiitātēs.

Komentārs kopumā ne uz šo bildi vērsts, bet kopumā jau viss summējas.


Igors Bajazitovspirms 7 mēnešiem

Citēts : Kaspars Kurcens / galvenais esot sajūtas utt /

- bet - Tas tik tiešām ir pats galvenais!


Māris Mihailovs pirms 7 mēnešiem

Ir arī bildèm otrie vèrtètàji, draugiem.lv , sadaļà fotogràfėt.lv,dienas labàkàm bildèm,palasàm komentàrus arì tur,bùsim tomèr iecietìgàki...śis portàls domàts lai ,,nenoliktu,, vienam otru, bet gan pamàcìt, dalìties pieredzé.Ansis Zegnerspirms 7 mēnešiem

Ilgi skatījos, tā arī nesapratu, kas tas ir...apakša pelēka, rupji nobraukāts ar otu. Akmeņiem kontūras kā ar cirvi izcirstas. Vienīgais kas ir fokusā - kaija bet betona bluķi galīgi izplūduši kaut atrodas +/- vienā plaknē ar putnu. Par lielo smilšu mēnesi Andris jau uzrakstīja. Laikam kaut kāds jauns fotomākslas paveids , kuru esmu palaidis garām, vai nu arī vecums liek sevi manīt...

P.S. Tas tikai mans redzējums un pārdomas. Ceru , ka neviens tā šausmīgi neapvainosies.


Eduards Spīlapirms 7 mēnešiem

Man palik interesant. Tu savus bērnus kad audzināji, ja viņi no kaut kā, kaut ko uztaisīja, arī noliki līdz ar zemi?

Varbūt, jā, nav ideāl, bet centos. Viegl uzspļaut uz to, ko pats nav mēģinājs ;)


Ansis Zegnerspirms 7 mēnešiem

Tu jau it kā vairs neesi bērns un ne pirmo dienu ar kameru rokās. Pavisam nesen vēl izteicies ka apgūstot fotomākslu pie atzītiem meistariem, tāpēc arī tāds komentārs. Kādam iesācējam neko tādu nekad nebūtu rakstījis. Ir taču daudz resursu kur salīdzināt, izvērtēt savu veikumu, aizgūt kaut ko, nevis pēc principa es ļoti centos.

Eduards Spīlapirms 7 mēnešiem

Tu neproti ar cilvēkiem runāt :(

Ansis Zegnerspirms 7 mēnešiem

Ok. Vairs nerunāšu.

Kaspars jau uzrakstīja tieši to pašu, tikai daudz maigākā formā. Es tā neprotu. SORRY !!!


Aigars Krauklispirms 7 mēnešiem

Labs! 

Andris Polikevičspirms 7 mēnešiem

Bez tā lielā būtu labāk

Eduards Spīlapirms 7 mēnešiem

Es Tev pilnīg piekrīt, bet kaut kā sen tād bild stāvēj iekš acīm un gribējās uztaisīt. ;) 


Flash mode
Flash did not fire
Software
Adobe Photoshop CS6 (Macintosh)


Apbalvojumi

to top