Ziemekoreja
Zigmārs Romanovskis

Ziemekoreja

Publicēja Zigmārs Romanovskis, pirms 2 gadiem

Ja Tev nav vienaldzīga mūu Tautas nākotne atnāc un atbalsti tos kuri par to cīnā! Policijai nav tiesību tevi aizturēt ja tu stāvi uz ielas, un nedari neko pretlikumīgiu, ir jābūt pamatojumam. Policijai ir tiesība Tev prasīt personu apliecinošu dokumentu, ja viņiem ir pamat aizdomām, taču šajā gadijumā viņi nespēja sniegt pamatojumu, Tādejādi rīkojā nelikumīgi aizturot Robertu Klimoviču.

Policija ar savu darbību nodrošina personu tiesību un brīvību ievērošanu. Šo tiesību un brīvību ierobežošana ir pieļaujama, tikai pamatojoties uz likumu un likumā noteiktajā kārtībā.

Ikreiz, kad policijai nākas ierobežot personu tiesības un brīvības, policijas darbinieks sniedz tām paskaidrojumu, kurā pamato katru konkrēto ierobežojumu.

Šādos gadījumos pēc personu pieprasījuma policijas darbiniekam jānosauc savs uzvārds, amats un dienesta vieta, kā arī jāuzrāda dienesta apliecība.

Likums par policiju 5.p.4.d.

Tātad, ja policijas darbinieks prasa personu apliecinošus dokumentus, Jūs drīkstat parasīt vai viņš tur Jūs aizdomās par likumpārkāpuma izdarišanu un lūdzat precizēt kādas administratīvās procedūras ietvaros, ja viņš to nosauc tad uzrādiet savus personnu apliecinošus dokumentus. Bet atceraties, ja policijas darbinieks vienkārši paņem un pēc tam atdot jūsu dokumentu, nepierakstot kādā oficiālā dokumentā, tas būs nelikumīgi.


Nav komentāru!

Uzņemšanas datums
24.02.2019 14:36

Maker
SONY
Model
NEX-6
Focal length
0mm
F-stop
ƒ/0
Exposure time
1/400s
ISO
100
Flash mode
Flash did not fire, compulsory flash mode
Software
NEX-6 v1.03

to top