Uzņemiet un kopīgojiet ar stilu – Canon iepazīstina ar IXUS 510 HS un IXUS 240 HS 2012. feb

Canon papildina savu izcilo IXUS klāstu ar diviem jauniem, lieliskiem skārienjutīgiem modeļiem – IXUS 510 HS un IXUS 240 HS. Apvienojot augstākās klases dizainu ar Canon raksturīgo attēlu kvalitāti un jauno Wi-Fi funkcionalitāti, abi modeļi ļauj vieglāk nekā jebkad detalizēti uzņemt foto un Full HD filmas un nekavējoties tās kopīgot.


Canon papildina savu izcilo IXUS klāstu ar diviem jauniem, lieliskiem skārienjutīgiem modeļiem – IXUS 510 HS un IXUS 240 HS. Apvienojot augstākās klases dizainu ar Canon raksturīgo attēlu kvalitāti un jauno Wi-Fi funkcionalitāti, abi modeļi ļauj vieglāk nekā jebkad detalizēti uzņemt foto un Full HD filmas un nekavējoties tās kopīgot. Augstas kvalitātes un kompaktas 12x optiskās tālummaiņas apvienojums ar kabatas izmēra elegantu un izsmalcinātu dizainu padara IXUS 510 HS par ideālu kameru stilīgiem lietotājiem, ko ņemt visur līdzi. IXUS 240 HS smalkais un elegantais dizains un izklaidējošās funkcijas ļauj to izmantot jebkurā laikā un vietā, lai uzņemtu un kopīgotu attēlus. Kvalitāte un dizains
Canon uzlabotā attēlveidošanas tehnoloģija nodrošina izcilus rezultātus neatkarīgi no uzņemamā objekta vai apstākļiem. Abiem modeļiem ir izcila oriģinālā Canon objektīva tehnoloģija, kas ļauj uzņemt satriecošas ainavas vai attālas detaļas, izmantojot kameru jaudīgo tālummaiņu. IXUS 510 HS iespaidīgā 28 mm platleņķa 2x optiskā tālummaiņa ir ievietota vieglā korpusā, kas ir tikai 19,8 mm garš. IXUS 240 HS izteikti smalkajā korpusā slēpjas 24 mm īpaši plata leņķa tālummaiņa, piedāvājot neticamu kvalitāti un daudzveidību. Canon ZoomPlus tehnoloģija ļauj lietotājiem paplašināt kameras tālummaiņu un piekļūt vēl tuvāk darbībai, vienlaikus saglabājot augstāku kvalitāti nekā ar tradicionālo digitālo tālummaiņu. ZoomPlus IXUS 510 HS paplašina tā 12x optisko tālummaiņu līdz 21x, savukārt IXUS 240 HS optiskā tālummaiņa no 5x sasniedz 10x.
IXUS 510 HS un IXUS 240 HS ir arī Canon gudrais IS, kas nodrošina uzlabotu attēlu stabilizāciju. Katram modelim ir 3,5 iedaļu optiskais IS; gudrais IS ātri analizē uzņemamo ainu un automātiski pielāgo kameras iestatījumus, izvēloties no septiņiem dažādiem stabilizācijas režīmiem, lai uzņemtu pēc iespējas skaidrus un asus foto un video attēlus.
Pateicoties Canon HS System, kas optimāli apvieno augstu izšķirtspēju, augstas jutības CMOS sensorus un nākamās paaudzes DIGIC 5 apstrādi, abi modeļi piedāvā attēla kvalitāti, kas atspoguļo to, ko redz acs. Nodrošinot izcilu sniegumu jebkādos apstākļos, īpaši vājā apgaismojumā, gan IXUS 510 HS, gan IXUS 240 HS ļauj lietotājiem īpaši detalizēti un skaidri uzņemt un kopīgot pieredzēto.

Viegli kopīgot
Ar jaunajiem modeļiem lietotāji var nekavējoties kopīgot savus mīļākos attēlus un filmas jebkurā laikā un vietā, izmantojot jauno, integrēto Wi-Fi savienojamību. Jaunā CameraWindow lietojumprogramma ļauj pārsūtīt foto un video attēlus uz dažādām Apple iOS mobilajām ierīcēm bez vadu savienojuma. Izmantojot tās pašas lietojumprogrammas, lietotāji var kopīgot attēlus e-pastā, augšupielādēt Facebook ar saviem komentāriem vai pat augšupielādēt video YouTube.
Vienlaicīgi ar jaunajiem IXUS modeļiem tiek atvērta arī jaunizstrādātā un uzlabotā CANON iMAGE GATEWAY – Canon tiešsaistes vietne foto un video attēlu kopīgošanai. Tagad tā nodrošina 10 GB lielu vietu pat pilnas izšķirtspējas attēlu uzglabāšanai. Ērtā saskarne ļauj lietotājiem meklēt attēlus, veidot apvienotus foto un video albumus, kuros iespējams saņemt draugu komentārus, un kopīgot albumus e-pastā vai sociālajos portālos. Ar jaunajiem Wi-Fi IXUS modeļiem attēlus var augšupielādēt CANON iMAGE GATEWAY bez datora palīdzības, izmantojot tikai kameras bezvadu izvēlnes un mājas bezvadu tīklu.

Rakstu sagatavoja: fotografet.lv
Avots: zparks.lv

to top