AR WIFI ADAPTERI KAMERU VAR VIEGLI LIETOT NO ATTĀLUMA 2015. nov

WU-1a bezvadu adapteris ir paredzēts lietošanai kopā ar šīm Nikon spoguļkamerām: Df, D3200, D3300, D5200 un D7100, tāpat to var lietot kopā ar kompaktkamerām: COOLPIX P530, COOLPIX P7800, COOLPIX P330 un COOLPIX A. WU-1b bezvadu adapteris ir savietojams ar D600 un D610 spoguļkamerām un hibrīdkamerām: Nikon1 AW1, Nikon1 V2 un Nikon1 J3.


Šis adapteris ir sava veida viedierīce, ko ar USB savienotāja palīdzību Jūs varat sasaistīt ar viedtālruni vai planšetdatoru. Šo adapteri var savienot ar ierīci, kas darbojas uz Android vai iOS operētājsistēmas pamata – Jums tikai jālejuplādē attiecīgā aplikācija. Adapteris Jums nebūs jāsavieno ar bezvadu interneta tīklu – tas ir tik vienkārši!

Izmantojot bezvadu adapteri WU-1a vai WU-1b, Jūs uzņemtās fotogrāfijas varat bezvadu režīmā nosūtīt uz savu viedierīci, lai pēcāk dalītos ar tām sociālajos tīklos. Bez tam tikko uzņemtu fotogrāfiju ir ļoti ērti nodemonstrēt uz planšetdatora lielākā ekrāna.

Pastāv vēl viena iespēja – ar WiFi adaptera palīdzību Jūs ar viedierīci savu kameru varat lietot attālināti. Savas viedierīces ekrānā Jūs redzēsiet attēlu, ko tajā mirklī būs fiksējusi kamera, un Jums atliks tikai izvēlēties, uz kuru punktu veidot fokusu un iemūžināt attēlu. Kamerai nav jāatrodas Jums blakus – vairs nav nepieciešama ar vadu darbināma slēdža poga.


Iesūtīja: iamphotographer.eu

to top