Nikon atkal uzstāda jaunas robežlīnijas, laižot tirgū binokli 7x50CF WP GLOBAL COMPASS 2015. okt

Nikon ar prieku paziņo, ka tiek piedāvāta profesionāla jaunās paaudzes jūrniecības optika: konkurētspējīgs binoklis 7x50CF WP GLOBAL COMPASS.


Uzlabojot leģendāro pašreizējo kompasa un binokļa apvienojumu ar vadošajām mūsdienu precīzijas tehnoloģijām, jaunais binoklis 7x50CF WP GLOBAL COMPASS aprīkots ar globāli līdzsvarotu kompasu, kas ļauj Jums noteikt precīzu virzienu neatkarīgi no tā, kur Jūs atrodaties – gan ziemeļu, gan dienvidu puslodē.

Visi tehniskie risinājumi, ieskaitot ūdensdrošu un izturīgu Porro prizmu konstrukciju, augsta līmeņa lietošanas ērtības un modernu optisko sistēmu, nodrošina tādu pašu leģendām apvītu kvalitātes standartu, kāds raksturīgs pašreizējam modelim, Nikon binoklim 7x50CF WP Compass.

Gluži tāpat kā populārais iepriekšējais modelis, binoklis 7x50CF WP GLOBAL COMPASS izceļas ar spilgtu attēlu, par ko gādā lēcas ar daudzslāņu pārklājumu, objektīvs ar diametru 50 mm un plašais skata lauks.

Šķiet, ka lietai, kas spēj darboties itin visur, vajadzētu maksāt dārgi, taču tā nav; šis unikālais, profesionālais jūras optikas instruments ir pieejams par samērīgu cenu. Komplektā bez papildus maksas iekļauta arī praktiska un noderīga peldošā siksna, kas pasargās binokli 7x50CF WP GLOBAL COMPASS no nogrimšanas.

Globāli līdzsvarotais kompass ir unikāla kompānijas Suunto dizaina ierīce. Suunto tika dibināta 1936. gadā, kad somu orientierists un inženieris Tuomass Valonens (Tuomas Vohlonen) patentēja ar šķidrumu pildītu kompasu masveida ražošanas metodi. Kopš tā laika kompānija Suunto ieņem līdera pozīcijas sporta hronometru, niršanas datoru un sporta instrumentu konstruēšanā, un firmas produkciju lieto piedzīvojumu meklētāji visā pasaulē.

Galvenās funkcijas:

•             7x palielinājuma jūras standarts, ar platu, stabilu attēlu vieglākai sekošanai citiem kuģiem, bojām un tiltu numuriem pat nemierīgos laika apstākļos

•             Iebūvēts globāls kompass ar iluminatoru un skalu, lai noteiktu izmērus vai attālumu, ja viena no šīm vērtībām ir zināma

•             Plašs skata lauks

•             Ātrdarbīga un ērti lietojama centrālā fokusēšanas sistēma

•             Ūdensdrošs (līdz pat 1 m – 5 minūtes) un bez kondensāta, ar blīvgredzeniem un slāpekļa gāzi

•             Liels attālums no okulāra līdz acij nodrošina skaidru skata lauku pat lietotājiem, kas nēsā brilles

•             Lēcas ar daudzslāņu pārklājumu nodrošina spilgtu attēlu

•             Gumijas apdare aizsardzībai pret triecieniem un stingrs, ērts rokturis

•             Bezmaksas peldoša siksna iekļauta komplektā

•             Uzstādāms uz trijkāja, izmantojot trijkāja adapteri TRA-2 vai TRA-3


Iesūtīja: iamphotographer.eu

to top