AR WIFI ADAPTERI KAMERU VAR VIEGLI LIETOT NO ATTĀLUMA 2015. nov

WU-1a bezvadu adapteris ir paredzēts lietošanai kopā ar šīm Nikon spoguļkamerām: Df, D3200, D3300, D5200 un D7100, tāpat to var lietot kopā ar kompaktkamerām: COOLPIX P530, COOLPIX P7800, COOLPIX P330 un COOLPIX A. WU-1b bezvadu adapteris ir savietojams ar D600 un D610 spoguļkamerām un hibrīdkamerām: Nikon1 AW1, Nikon1 V2 un Nikon1 J3.


Canon paplašina videokameru X sēriju ar XA35 un XA30 2015. nov

11.novembrī Canon paziņo par savas X sērijas papildināšanu ar divām jaunām rokas videokamerām – XA35 un XA30. Kompaktajiem un vieglajiem modeļiem ir jaunais HD CMOS Pro sensors, kas nodrošina lielāku jutību un uzlabotu sniegumu nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Kameras ir aprīkotas ar Wide Dynamic diapazona (DR) un izcelšanas prioritātes uzstādījumiem, ļaujot iemūžināt ziņas, veidot dokumentālās filmas un pat filmēt kāzas un korporatīvos reklāmas video.


Nepilna vai pilna kadra matricas kamera? Kā lai izvēlas piemērotāko? 2015. okt

Nikon ražo optiku jau no tālā 1917.gada, un pirmā Nikon kamera tika radīta 1948.gadā. Gadu gaitā veiktie tehnoloģiskie uzlabojumi un inovāciju izmantošana ražošanā ļāvusi Nikon kļūt par numur 1 kameru ražotāju pasaulē. Jāsaka, ka kameru klāsts ir pietiekoši plašs un iesācējam fotogrāfijā var būt mulsinošs, tāpēc mēs sīkāk apskatīsim galvenos terminus, kā arī palīdzēsim veikt īstās kameras izvēli vieglāku.


Canon iepazīstina ar jaunu fotogrāfiju printeri imagePROGRAF PRO-1000; foto izdrukas līdz pat A2 formātam 2015. okt

Trešdien, 21. oktobrī Canon iepazīstināja ar imagePROGRAF PRO-1000, jaunu Canon profesionāla līmeņa fotogrāfiju printeri, kas Eiropā būs pieejams no 2016. gada sākuma. Ar modernu 12 pigmenta tinšu sistēmu, kā arī jaunu 1,28 collu drukas galviņu un apstrādes motoru imagePROGRAF PRO-1000 rada izcilas kvalitātes izdrukas līdz  pat A2 formātam aptuveni sešu minūšu laikā .


IEGŪSTIET LĪDZ PAT 300EUR 2015. okt

PĒRCIET NIKON D810 VAI D810A IEGŪSTIET LĪDZ PAT 300EUR AKSESUĀRU IEGĀDEI. Piedāvājums (ieskaitot PVN) attiecas uz Nikon zibspuldzēm, FX objektīviem un bezvadu raidītājiem.


Canon iepazīstina ar EOS M10 - DSLR veiktspējas kompaktsistēmas kameru 2015. okt

Canon iepazīstina ar EOS M10 — jaunu kompaktsistēmas kameru, kas ietver DSLR fotogrāfijas labākās funkcijas. Šī kamera ir ideāli piemērota apkārt notiekošā dokumentēšanai, kā arī pārejai no fotoattēlu uzņemšanas ar viedtālruni uz kameru. Modelī EOS M10 apvienots Canon vismodernākais attēlu procesors DIGIC 6, 18 megapikseļu sensors un Hybrid CMOS AF II tehnoloģija, nodrošinot ātru un ērtu lietošanu, kā arī pārsteidzošu attēlu kvalitāti gan fotoattēlos, gan Full HD filmās.


CANON EXPO 2015: no mākoņtehnoloģijām attēlu pārvaldībai līdz 8K un 4 miljonu ISO kamerām 2015. okt

Canon EXPO Parīzē, kas norisināsies no šī gada 13. līdz 15. oktobrim, demonstrēs iespaidīgu koncepciju un tehnoloģijas, kas fundamentāli izmainīs to, kā mēs uzņemsim, uzglabāsim un kopīgosim attēlus nākotnē. EXPO tiks prezentēts uz mākoņtehnoloģijām balstīts attēlu pārvaldības pakalpojums irista, kameras ar 8K izšķirtspēju, 4 miljonu ISO kameras un citas jaunākās tehnoloģijas attēlu iemūžināšanai, glabāšanai un drukāšanai uz dažāda tipa virsmām.


Canon laiž klajā PowerShot G5 X un PowerShot G9 X - Izcila kvalitāte un augsta līmeņa vadība 2015. okt

Canon papildina prestižo PowerShot G sēriju ar diviem jauniem modeļiem — PowerShot G5 X un PowerShot G9 X. Abiem modeļiem raksturīga augsta attēla kvalitāte, izcils ātrums un jauda, pateicoties 1,0 tipa 20,2 megapikseļu CMOS sensoram ar aizmugurējo apgaismojumu un DIGIC 6 procesoram, kas ietverti skaistā, kompaktā, kabatas izmēra korpusā.


Nikon D810A – A burts nosaukumā neapzīmē tikai astrofotogrāfiju (esiet gatavi tehniskai sarunai, ko ilustrēs daudz fotogrāfiju) 2015. okt

Digitālās tehnoloģijas padarījušas nakts fotogrāfiju daudz sasniedzamāku. Jums vairs nav nepieciešams ierobežot sevi, veidojot stundu garas zvaigžņu ceļa ekspozīcijas. Pateicoties matricu attīstībai, Jūs varat uzņemt tādas fotogrāfijas, kā to saredz Jūsu acs, un patiesību sakot, kameras matrica bieži spēj veidot attēlu labāk nekā cilvēka acs, jo tumsā tā gaismu apkopo pakāpeniski. Tas prasa ilgus soļus līdz cilvēka acs īslaicīgā vizuālā spēja var tikt attīstīta.


Nikon paziņo par 2015. gada Nikon Eiropas kinofestivāla atklāšanu 2015. okt

Tiešsaistē tiek pieņemti darbi īsfilmu konkursam, kas ar neatkarīgo filmu organizācijas Raindance un režisora Asifa Kapadija (Asif Kapadia) atbalstu norisināsies jau otro gadu  Amsterdama, Nīderlande, 2015. gada 29. septembris — Nikon šodien paziņo par Nikon Eiropas kinofestivāla atgriešanos sadarbībā ar Raindance, un šogad par žūrijas priekšsēdētāju iecelts Asifs Kapadija. Konkursa ietvaros aicinām gan amatierus, gan kino profesionāļus uzņemt līdz 140 sekundēm ilgu īsfilmu par tēmu “Ikdienas mirkļi”. Darbus tiešsaistē var iesniegt no 2015. gada 13. oktobra līdz 2016. gada 15. janvārim.


Nikon atkal uzstāda jaunas robežlīnijas, laižot tirgū binokli 7x50CF WP GLOBAL COMPASS 2015. okt

Nikon ar prieku paziņo, ka tiek piedāvāta profesionāla jaunās paaudzes jūrniecības optika: konkurētspējīgs binoklis 7x50CF WP GLOBAL COMPASS.


SAVVAĻAS TAIGĀ AR NIKON KAMERĀM 2015. sep

Ar mērķi fotografēt lāčus 2015.gada rudenī devos uz Igaunijas-Krievijas robežu. Man bija gods praksē izmantot 36,3 megapikseļu Nikon D810A kameru. Kā zināms, šī spoguļkamera ir veidota astrofotogrāfijai, un tās izšķirtspēja ir visievērojamākā Nikon spoguļkameru klāstā.


MĒNESS IR IECIENĪTS OBJEKTS FOTOGRAFĒŠANAI 2015. sep

Fotogrāfa Toomas-Vahur Lihtmaa kaislība ir vizuālā māksla. Viņš uzskata, ka fotogrāfija ļauj izteikt cilvēka domas un izjūtas vizuālā valodā. Fotogrāfam svarīga ir iespēja pasniegt fotogrāfiju un mākslu mazajiem fotogrāfiem bērnu mākslas skolā.


PRAKTISKAIS TESTS – OBJEKTĪVS NIKKOR 200-500MM F/5,6E ED 2015. sep

Pateicoties efektīvai loģistikai un savam labam draugam, dažas dienas pēc ierašanās Arktikā man palaimējās saņemt jauno Nikkor 200-500mm f/5,6 objektīvu. Jau nākamajā rītā, 14.septembrī, es kāpu uz kuģa klāja, lai dotos 10 dienu fotogrāfijas ekspedīcijā apkārt Svalbāras arhipelāgam. Kā jau neskaitāmas reizes iepriekš braucienu mūsu ceļojumu kompānijai WildPhoto Travel uz šo mūsu planētas maģisko galamērķi es organizēju daudziem fotogrāfiem no visas pasaules.


AF-S Nikkor 24-70mm f/2.8E ED VR objektīvs kļuvis labāks par priekšteci, tomēr cik tieši labāks? 2015. sep

Nikkor 24-70mm f2.8G ED ir vidēja tuvinājuma objektīvs, kas fotogrāfu vidē guvis atpazīstamību. Šobrīd, kad objektīvs ieguvis uzlabojumus, daudz fotogrāfu vaicā, kā labs objektīvs kļuvis vēl labāks?
Turpinājumā daži novērojumi pēc objektīva testēšanas.


to top