Dažādu kompaktkameru salīdzinājums.

Kādu pirkt, kāds labāks utt...vienmēr daudzu interesentu gandrīz vai uzdotākais jautājums.

 


Man daudzi ir jautājuši, kādas markas kompaktklases vai superzūm bridge fotoaparāts ir labākais,  nesen atradu diezgan izsmeļošu atbildi uz šo jautājumu, ko varat aplūkot šajās lapās, pietiekoši labi testi uz dažādu brendu kamerām.

Max zoom - Tests ar lelli

Ainavas tests

Attēla kvalitātes tests

Attēla stabilizācijas tests

Astronomija, jeb Mēness foto

Maksimālais fokusēšanās attālums

Aivars Elgutis

Dažādu kompaktkameru salīdzinājums.

Aivars Elgutis
Pievienots pirms 7 gadiem
Fotoaparāts
3163 13

Uldis Mauriņšpirms 6 gadiem

Tepat saitā ir raksts - Dažādu kompaktkameru salīdzinājums.. Toreiz apstājāmies pie kameras NIKON COOLPIX P600 kā labākās. Bet Internetā atsauksmēs lasīju ka esot neiedomājami lēna. Tagad skatos iznākusi NIKON COOLPIX P610. Vai kāds ko zina par šo kameru ? Vai trūkumi novērsti ?


Aivars Elgutispirms 6 gadiem

Ļoti līdzīgas, maz, maz ir atšķirības, izņemot to, ka video ieraksta funkcijā nav limits... apskaties pats P600 VS P610 Nesen ir iznākusi Nikon P900,  te apskats Nikon P900  nu izskatās tiešām laba, bet cena, cena, cena....jau drīzumā Canons laidīs ko jaunu, cik nu baumo, ta Canon PowerShot SX70 HS...bet te - humoram Canon PowerShot SX70 HS 


Žanis Bezmerspirms 6 gadiem

Pastāstīšu patiesību par sevi. Man somā parasti ir Nikons ar 3 objektīviem un, no šī saraksta, Sony kompaktkamera. Un secinājums: gada laikā vismaz 85 % bildes esmu taisījis ar Sony, kuram zooms 1200 mmm pēc 35 mm ekvivalenta. Somā esošo Nikon izmantoju galvenokārt telpās, strādājot ar cilvēkiem. Un pats interesantākais, ka man sāk parādīties ieradums paņemt līdzi tikai Sony. Praktiski nekad neesmu to nožēlojis, jo foto kvalitāte, šij kamerai ar mazo matricu, ir fantastiska. Dabiski, ja nepieciešams, bildes apstrādāju ar Lightroom. Bet tas tā, jo parasti es nestādu uzdevumu, ka bildes būs jātaisa lielākas kā 50 - 60 cm. pa garo malu. Es pat nevarētu iedomāties,ka varētu savā somā, braucot ekskursijā, likt spoguleni ar vairākiem objektīviem. Kompaktkamera nodrošina visu ar saviek 400 gramiem. Pievienoju linku, kurā var redzēt fotogrāfijas par 2014. un 2015. gadu,kuras galvenokārt fotografētas ar Sony. To var pārliecināties atverot Informāciju par bildi.

sites.google.com

Jā un aizmirsu piebilst, ka video kvalitāte ir izcila. To var redzēt arī sadaļā video.


Andrejs Paulispirms 6 gadiem

Es sev tieši šī iemesla dēļ nopirku Sony Cyber-shot DSC-HX400V,

un rezultāti ir kā uzrādīti testā, ar kvalitāti tiešām nevar lepoties... citu ziepīšu priekšā :), bet iespējas ir unikālas ...

http://www.fotografet.lv/lietotaji/andrejs_paulis/665/albums/4/40721/#picture

... un tas ir bez crop faktora pa visu kadru :)


Valdis Veinbergspirms 7 gadiem

Citēts Aivars Elgutis

Atrumā pārrakstījos, klavai P taustiņš baisi gļuko! :D Bet ideja laba! :)

Citēts Aivars Elgutis

Atrumā pārrakstījos, klavai P taustiņš baisi gļuko! :D Bet ideja laba! :)

tas labi, ka gļuko. Nevarēs citus apsaukāt ar vārdiem, kas sākas uz P


Valdis Veinbergspirms 7 gadiem

Man rādās, ka šos sauc par kompaktklases fotoaparātiem. Nezināju, ka viņas jāsauc par kopakt - no vārda kopīgs akts.:D


Aivars Elgutispirms 7 gadiem

Atrumā pārrakstījos, klavai P taustiņš baisi gļuko! :D Bet ideja laba! :)


Armands Laimiņšpirms 7 gadiem

Uz topika pirmo jautajumu jau sen dodu ieteikumu apmeklēt psihologu veselības stavokļa parbaudei un izziņas, kas atļauj iegadaties fotoparatu, saņemšanai. Ļoti bieži izradas, ka pilnīgi pietiek ar krasainajiem vai menbaltajiem zīmuļiem...


Andrejs Paulispirms 7 gadiem

Ot šito veikalos ielikt, lai cilvēki saprot, ko pērk!

Superīga info!


mārcis lišmanispirms 7 gadiem

Super, lai pērk ko vēlas, bet ar lielo matricu un labu ojektīvu!!!


Ainars Meierspirms 7 gadiem

Mārci, = iespējams, ne tk vienkārši. Daudzi profesionāļi -- īpaši tie, kam bieži darbs ar "garajiem stikliem" -- vismaz vienu korpusu/camera body/stroķrumpi -- izvēlas tieši ar "mazo" matricu. Katram savas vajadzības un sistēmas izveides loģika.


Andrejs Paulispirms 7 gadiem

Jā, interesanti, cik sver kamera ar 1200 mm objektīvu(un fotosomā vēl 24mm, 50mm, 100mm 200mm 400mm) un cik nēģeri jāalgo, lai to panestu... tas mazais verķītis, par ko ir tests, sver ap 1/2 kg, bet nosedz no 24-1200 mm (daži pat vairāk)

Es sev pēc cita testa nopirku sony 400, kas skaitījās labākā, bet pēc šī testa iznāk , ka ir viena no sliktākajām attēla radīšanas ziņā, bet šim ticu, jo manas bildes  ir ar tādām pat šaizēm, kā šejienes testos :)


Mareks Siviekspirms 7 gadiem

Citēts Andrejs Paulis
Ot šito veikalos ielikt, lai cilvēki saprot, ko pērk!Superīga info!


(y)to top