Starptautiskais fotoerogēniskais fotografet.lv pasākums
,,UZ BRIEŽA VIETA VĒL BRĪVA...”

Norises vieta: viesu nams ,,Briedīši’’, Cēsu apriņķis, Latvijas Republika
Datums: šī gadsimta 14‐tā gada, 11‐12. oktoberis
Pasākuma vadītāji: Gints | Līga | Kaspars |McJānis
Ārvalstu pārstāvji: Nikon, Canon, Sony, Olympus, Pentax un citi netradicionāli orientēti pārstāvji.

Foto: Askolds Berovskis
Dalībnieki: Veselīgi, labestīgi, daži pat ģeniāli, bet ar humoru apveltīti ļauži, kuri tādi vai citādi, bet ir ieklīduši www.fotografet.lv portālā (dalībnieki, kuri nav reģistrējušies - tiks uzdota pavēle reģistrēties uz vietas : D ), un ir šādi vai tādi tur fpazīmējušies reģistrējoties. Fotogrāfi, tie kuri iedomājas esam fotogrāfi, modeles, statisti, dīkdieņi, interesenti, potenciālie/ās kultūras un mākslas ikonas.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Solās būt (58),
Zaļā krāsa: Ir samaksāts | Sarkanā krāsa: Nav samaksāts

Nr.
Dalībnieki
Gultas vieta
Matračvieta
Ar auto
Guļvietu neizmantos
1.
Kaspars Ozoliņš1. mājā (gulta) 4 vietas no Jelgavas 
2.
Sanda Priede2. mājā (gulta)   
3.
Andrejs Paulis2. mājā (gulta)   
4.
Viesturs Ēķis    
5.
Līga Pētersone1. mājā (gulta)   
6.
Sandra Rudzīte1. mājā (gulta)   
7.
Gints Kristians1. mājā (gulta)   
8.
Dana KirmuškaPirtsmāja (gulta)   
9.
Ilze RudzītePirtsmāja (gulta)   
10.
Liene Siliņa Matracis  
11.
Kristīne Lamberte2. mājā (gulta)   
12.
Jānis Briedis1. mājā (gulta)   
13.
Harijs Cīska   4 vietas no Rīgas 
14.
Andris Fisenko2. mājā (gulta)   
15.
Ieva Jankovska1. mājā (gulta)   
16.
Oļegs Bucis1. mājā (gulta)   
17.
Ilze Priede    
18.
Kaspars Vīksna    
19.
Māris Apsītis    
20.
Eduards Spīla Matracis  
21.
Vilnis Izotovs Matracis  
22.
Valta Klints    
23.
Aija Barovska    
24.
Teiksma Ellere   4 vietas no Rīgas 
25.
Askolds Berovskis Matracis4 vietas no Rīgas 
26.
Guntars Seļikovs    
27.
Guntis Bērziņš 1. mājā matracis  
28.
Edgars Vylcāns Matracis  
29.
Marta Valle Matracis  
30.
Mārcis Baltskars  1 vieta no Rīgas 
31.
Zelma Brezinska  3 vietas no Rīgas 
32.
Arnita Eglīte    
33.
Guntars Vītols    
34.
Edgars Gerskovics  4 vietas no Rīgas 
35.
Sandija Liepiņa  2 vietas no Rīgas 
36.
Mairita Lešinska Matracis  
37.
Līga Neimane  3 vietas no Rīgas 
38.
Jānis Rubīns    
39.
Madara Rīgerte    
40.
Ieva Erele    
41.
Māra Pakalne    
42.
Aivis Ruskulis    
43.
Laura Riņķe Matracis  
44.
Andris Polikevičs2. mājā (gulta)   
45.
Aldis VīteBungalo-Div.gul.   
46.
Dzintra Stabrovska    
47.
Jānis Pukne    
48.
Igors Aleksejs    
49.
Sintija Pukne    
50.
Andris Ķesteris    

52.
Karīna Jurciņa2. mājā (gulta)   
53.
Kristīne Dambīte2. mājā (gulta)   
54.
Liene Grosberga2. mājā (gulta)   
55.
Natālija Gusakova2. mājā (gulta)   
56.
Dace Krūze Matracis  
57.
  Dzintars Krastiņš Matracis2 vietas no Rīgas 
58.
  Laima Šķetre Matracis  
59.
  Gunta Pastare Matracis  

Pēc 5. oktobra, iemaksātā nauda netiek atgriezta! Jo esošā nauda tiek iemaksāta gan viesu nama saimniekam, pasūtīts galds (ēdiens), gan pārējie izdevumi!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pasākuma mērķis: parādīt sevi, un uz citiem paskatīties. Patīkami atpūsties, samainīties ar pieredzi, nofotografēt dažus šedevrus, citus pamācīt un pašiem iemācīties. Iznīcināt pārtiku, dzeramos un uzdzeramos. Sadedzināt kalorijas dejās. Pataustīt tos, kuri tikai portālā manīti, bet nav satikti.

Pasākuma ekstras: Mākslinieka Martinsona darbnīcas apmeklējums, purva brišana, tematisko telpu apmeklējumi ,,Te bija ..’’, kAktu māja (jaunas un netik jaunas modeles), dalībnieku labāko bilžu videoretrospektīvā demonstrācija ar bilžu autoru un Haiduka un citu fotogrāfu komentiem ( dalībnieki katrs vismaz četras bildes atsūta ginchuss@gmail.com. Modeles, dīkdieņi, statisti, u.c. piedalās kaut vai ar telefonbildēm. "Tie kuri bez bildēm, tiek noslānīti nobildēti uz vietas, ar tām pašām devīzēm."

Pasākuma plāns:
11/10
Plkst. 10:00‐11:30 - Ierašanās v/n Briedīši. Svinīgā reģistrēšanās ar pīrādziņu un malciņu.
Plkst. 11:30‐12:00 - sadalīšanās interesentu grupās:
a. grupa: Mākslas kalves lūriķi (šī grupa dodas pie metālmākslinieka, gida pavadībā)
b. grupa: Purva bridēji (šie, respektīvi, airē purva virzienā knipsēt ērces, samīt skudras, iezīmēt vietas kur vakarā/rītā atskriet šedevru noķert). Zābaki! Ne jūs, bet ieteicams līdz paķert kādu...Lai kājas sausas un lustīgs prāts.
c. grupa: Apsaimniekotāji un alkonauti (nekur nedodas, uz vietas trinas un pārējos sagaida ar veselīgi sārtu ādas krāsu.)
Plkst. 14:00 - a) un b) grupas maina orientāciju virzienus, un dodas tur, kur vēl nebija kāju spēruši.
Plkst.15:30 ‐17:00 Brīvais laiks, lai uzlādētu baterijas, ievadītu līdzpaņemto kotleti organismā, palaistu atraudziņu, atlikušo groza saturu izkrāmētu uz kopgalda.
Plkst.17:10 - pulcēšanās Šķūnī uz ŪberKnipsi! (Visi dalībnieki tiek iemūžināti ērmīgos, un ne tik ērmīgos kadros. 100% būs sublimācijas printeris, kur varēsim izdrukāt uz vietas bildes)
Plkst.18:00 - bezkaunīgi tiek pasludināts, ka erogēniskie un fotogēniskie stūrīši tiek atvērti brīviem
apmeklējumiem un pašizpausmēm (interesenti sadalās pa interesēm, neinteresenti spēlē grupveidīgās
spēles).
Plkst. 19:00 - visi tiek sapulcināti vienuviet kop.i.s.t.i.stiskam tostam un uzkodai (drope, dancingi)
Plkst. 21:00 ‐ zemais starts uz pirti.
12/10.
Plkst. 6:00‐ PurvaBridēji un MiglasPūtēji dodas knipsēt to, ko daba devusi.
Plkst. 11:00 - Varoņu Samits (tiek noēsts tas kas palicis, izdzerts viss šķidrums).
Plkst. 12:00 ‐ 19:00 ‐ Konkurss Apene! (tiek atrasts pie kura/as uzradušās leģendārās mistiskās pēctussiņa apenītes). Brīvais brīdis, lai atkoptos, salāpītos, izgulētos, kko atcerētos, saderinātos, atvainotos, atvadītos utt.
!Pasākumā netiks pielaistas personas no melnā saraksta!
Melnais Saraksts:
V.Putins, B.Obama, Ždanoka, Žirinovskis, Šeins Makgovans, Kobzons, Borats, K.Lipmans, A. Kalvītis, A. Šlesers, nūģi un iedomīgie, klaču tantes/onkuļi.

Guļvietas: viss ir okei, vieta visiem būs!

Dalības maksa: 20 EUR līdz 5.oktobrim. Pēc tam 25.50 EUR. Pasākuma dienā 25.50 EUR + puķu pušķis (sieviešu dzimtas pārstāvēm vai dekorācijām kAktu mājā). Līdzekļi, kuri paliks pāri pēc visu izdevumu segšanas, tiks ziedoti labdarībai.
P.S. ...uz brieža vieta vēl brīva!

Konts:
KASPARS OZOLIŅŠ
Swedbank
LV71HABA0551007787257
Summa: 20.00 Euro (līdz 5. oktobrim)
Summa: 25.00 Euro (pēc 5. oktobra)
Maksājuma mērķis: Par portāla pasākumu oktobrī
! Ja nepieciešams personas kods, lai veiktu maksājumu, sazinieties ar Gintu vai Kasparu!

Pieteikties: šajā foruma topikā, komentāra sadaļā. (Vietu skaits ierobežots, piesakaties laicīgi).

Gints Kristians

UZ BRIEŽA VIETA VĒL BRĪVA...

Gints Kristians
36119 239

Jānis Puknepirms 5 gadiem

Timelapse pasākuma vietai. ;)

Andris Fisenkopirms 5 gadiem

(y)

Gints Kristianspirms 4 gadiem

Šai saitē nav neviena faila. Iespējamie iemesli:

» Šos failus ir dzēsis to īpašnieks
    » Unikālā saite, ko apmeklējat, ir kļūdaina
    » Derīguma termiņš šiem failiem ir beidzies
:( :( :(

Andrejs Paulispirms 4 gadiem

Citēts Gints Kristians

Iespējamie iemesli:

» Derīguma termiņš šiem failiem ir beidzies
:( :( :(

Sapelējuši :D

MARŠRUTS UZ KURIENI JĀSTŪRĒ RĪT NO RĪTA! ;)

mapsengine.google.com

vilnis Izotovspirms 5 gadiem

Nu tad visi kas bus tiekamies rit.Its going to be a sick PARTYY :d :d

Gints Kristianspirms 5 gadiem

Ja kādam ir feina un dažāda mūzikas liste, iemetat flashkā un paņemiet līdzi uz pasākumu (šis gan būtu rezervei. Protams, solās būt DJ ar savu mega turbo mūzikas klāstu ) ;)

Man būs līdzi šis tas. :)

Zelma Brezinskapirms 5 gadiem

ja kaads grib piedallities,bet nav veel samaksaajis,var braukt uz mana reekina,jo augstaakie speeki ir izleemushi,ka man riit jaapaliek maajaas;(

Žēl, ka tā! :( Bet Tu turies, un nepārdzīvo šo skumjo faktu! Varbūt augstākie spēki ir ar Tevi, un tādejādi Tu izsprūc no garā puņķa, ko varētu purvā saķert... :D

Tas, Purva Punkjis, ir sakeeris mani tepat Riigaa(envy):D

nu it kā tas nav labi. Bet no citas puses raugoties, tas nozīmē, ka šis uz GPilsētu devies, un purvā šis nevienu neķers! :D

Edgars Vylcānspirms 5 gadiem

var droši uzdoties arī par mani, ēs un dzert par mani un gulēt uz mana matracīša, jo tā nu sagadījies, ka es arī netikšu.

Yo! Pasākuma aprakstā ieviesušās precizitātes! Grande danke Gint!(rock) (y)

Dzintars Krastiņš:
"Ir 2 vietas manā auto, braucu sestdien no rīta laicīgi no Rīgas un svētdien ap 9 no rīta uz Rīgu atpakaļ. dzkrastins@hotmail.com vai 27499173"

Dārgie kāzu pasākuma dalībnieki! :D Vēlos vērst uzmanību, ka veselīgi ir izlasīt pasākuma sludinājuma tekstu VISU! Ja kāds sapīks par to, ka nav paņēmis līdzi pretodu līdzekli purvā ejot, jeb kotleti ko baterijlādēšanas pauzē ieslidināt organismā, jo nav izlasījis visu tekstu kurā norādīts, ka silti gardā ēdināšana ir tikai novakarē...nu ko, tad paši sevi var vainot slinkumā un paviršībā! :D Organizātori būs parūpējušies lai visi justos labi, un diena būtu piepildīta ar dažādiem pasākumiem/atrakcioniem utt., bet viņu nav tik daudz, lai ik katram blakus pa vienam noliktu! Tamdēļ lasām, un vēlreiz lasam! Tuvākajā laikā, tā baumo, būšot atjaunināta un makten precīza info par pasākuma norisi! ;)

Pēc darba svinīgi solos! No mob. būs pagrūti tagad atjaunot info :D ;)

Principā, domāju, ka daudziem pie brošas ar ko pēc darba nodarbojies! :D Alahu lūdz, vai Kristum solies ar svinīgu izteiksmi, jeb garlaikotu.... Bet piektdien šeit pulsējošajai civilizācijai ir jāzin, kas ar viņiem tiks izveikts sestdienā. :D Kas ir līdzi jāņem, un kas nav! Uzliec dažus akcentiņus. ;) PIRTS loriņi, Butterbrods diendusas atraudziņai, banāns ko ievadīt organismā-kā alternatīva butterbrodam, alko alkonautiem, rēcīgas šmotkiņas lupatu spēlei, purvābridējiem rezerves sieriņi un knišļuzvetējamie, modelēm cmukumloriņi un daiļsejiņas, ka bohēmisti var vienalga cikos ierasties biļetes cena no tā nemainīsies, utt. ;) Nu, Tu jau zini pats kas un ko! :)

Ieva Erelepirms 5 gadiem

Cik šai kompānijā ir fotogrāfu, cik modeļu? Es zinu, ka viena liela daļa šim pieiet ar "atpūtas" attieksmi, bet nu, lai tas tomēr nebūtu gaļas kautuve vai grupveida "fotos..kss" ar tīksmināšanos, dikti gribu pabildēt un vairāk pamācīties uzstādījumus telpas gaismā. Kurš piesakās par modeli, kurš par mentoru jeb skolotāju? ;) 

Vīriešu kārtas modelis der?

Ieva Erelepirms 5 gadiem

Nu, uzskatu, ka patiesībā man der arī puķu pods, bet nu tas ir cits treniņš, ja reiz esam cilvēku pasākumā, tad foršāk ir reizē arī mācīties komunicēt ar cilvēkiem. Man ir tāda situācija, ka esmu aizņēmusies Canon 400D ar body objektīvu un saprotu, ka daudz ko nevaru, bet tai pat laikā arī saprotu, ka vēl neesmu sapratusi - ko varu ar šo aparātu. 

Daudz esmu lasījusi un skatījusies gara darbus par to, ka ar jebkuru kameru var panākt labu rezultātu, tāpēc ļoti gribēts patrennēties, kas tas ir šai kamerai. 

Ieviņ, palīdzēsim noteikti :)

Ieviņ. Pačukstēsi kas bij ar šo vārdiņu domāts???  "fotos..kss"?? :D Kuri burti tur izlaisti? Burts E vai UC jeb Ī??? :D

Kas Parpirms 5 gadiem

mana samaitātā domāšana liek nojaust ka Grupveida var būt tikai Fotosekss, tātad, Jāni ar E

Andrejs Paulispirms 5 gadiem

... un ar baltajiem objektīviem :D

Askolds Berovskispirms 5 gadiem

Ir 2 vietas mašīnā braucienam uz pasākumu no Rīgas (izbraucu no Purvciema). Tas gan nav vēl skaidrs uz visiem 100%, bet iespējams, ka atpakaļ uz Rīgu braucu jau vakarā vai pa nakti.
Ja kādam/kādai ir interese, rakstiet privāti.

Viena vieta automobilī ir pie Sandijas Liepiņas. Izbraukšana no F.Sadovnikova ielas!

Māra Pakalnepirms 5 gadiem

Vēlētos pieteikties uz fotogrāfu pasākumu. Cik saprotu, atlikušas tikai vietas uz līdzpaņemtā matracīša.

Edgars Ellerspirms 5 gadiem

Man sievas automobilī, būs divas brīvas vietas, ja kāds/kāda vēl meklē ar ko tikt no Rīgas un nākošā dienā atpakaļ, rakstiet man ziņu.

Brivu vietu NAV!

Ko te dauzies, ta ir, ta nav :D :p

Tad bija, tagad vairs nav :P

Līga Pētersonepirms 5 gadiem

Lūgums veģetāriešus atsaukties! :D Tas vajadzīgs, lai plānotu ēdinšanu. Zinu, ka mūsu vidū ir 3 veģetārieši. Bet ja ir vēl kāds, lūdzu, man atrakstiet privāti vēstulē to, lai es zinu precīzu skaitu:) Paldies.

Donko Šaibapirms 5 gadiem

Es varu palīdzēt veģetariešiem.. Apēdot viņu gaļas porciju(angel)

Māra Pakalnepirms 5 gadiem

Labdien! Vēlētos pieteikties uz fotogrāfu pasākumu nedēļas nogalē. Cik saprotu, tad palikušas tikai vietas uz līdzpaņemtā matracīša. Esmu veģetāriete.

Māra, savu matraci nevajadzēs. Viesu nama saimnieks sagādās papildus matračus un segas. Takā guļvieta būs nodrošināta :)

ha Valta ir vegaane taka jaam

Ieva Erelepirms 5 gadiem

Piesakos ceļot kopā vienā auto ar kādu, kam ir kaut cik ērta jaunā Nacionālā bibliotēkas lokācija :)

laikam jau mana kaimiņiene esi? ;)

kādēļ šeins makgovens bleklistē iekļauts? :(

Tas kekss tak vienmār pārdozē! :D

ar to keksu varētu krietni iedzert un izkauties :)

Ir trīs brīvas vietas manā auto,izbraukšana no Rīgas centra....bet, tikai UZ pasākumu,jo atpakaļ braukšu 11tā vakarā,nezinu cikos;)

Kristīne Lambertepirms 5 gadiem

Ja neatradīšu kādu, kas brauc uz Rīgu 12.10. no paša agrā rīta, tad, iespējams, varētu tev pievienoties braucienā uz Rīgu 11.10. vakarā. :)

Labi,es jau tikai priecāšos ,ja man būs par kompānija:)

Uh tiii... man jau arī doma par braukšanu atpakaļ 11.10 vakarā vai starp 11.10 un 12. 10.... Laikam jau jābrauc pēc Tevis, tad varētu būt kompānija :P :D

Mani interesē kurš plānot pamest pasākuma vietu pašā rīta agrumā un dotie uz Rīgas pusi? man vēlākais 12:00 12.10. jābūt atpakaļ Rīgā.

Kas Parpirms 5 gadiem

Uzjautā Sandai Priedei ;)

Sanda vēl nezin... 

tā ka joprojām tike meklēts agrais transports atpakaļ uz Rīgu.

Skatos pasākuma tekstā nav norādīts, ka nevienam un nevienai NAV jāuztraucas par tēmu-a kur es čučāšu!;):D Tiks radīta perfomance -Es ar savu cisu maisu, izveidoju ....(brīva interpretācija)! Katram pasākuma dalībniekam tiks nodrošināts siltums un vietiņa kur aizmigt, neuztraucoties, ka kāds pilnīgi nejauši uz rīta pusi uzkāpj!:D Matračus arī saimnieks solīja visiem sagādāt, tā kā savus ņem tikai tie, kuriem savi ir īpaši mīļi vai citādi unikāli. :) Cik es sapratu no Ginta, zuppa tiek atcelta dēļ aktīvas meiteņu protestēšanas (baumo, ka baidoties par iespējamām atgāzītēm, tamdēļ aizbildinoties ar to, ka negaršo...vēl nepagaršojot)bet zacīte būšot tik vai tā! Applausi šai sakarā Gintam un Līgai!(clap) 

Tātad pieklājīgā un saīsinātā versijā:
* Būs nodrošināta gulēšana visiem, kuriem pietrūka matracīši (Paldies McJānim, ka tiek visiem nodrošinās gulēšanu, kā arī par pārējo)
* Zupas vietā būs noklāts galds ar ēdamo (aukstais ēdiens, siltais ēdiens, uzkodas, augļi utt), pašiem nevajadzēs lauzt galvu par ēdienu :)

Es te taa privati rakstu visiem kam vietas bet neviens neatbild vestules kads lasa? Askolds ta ar neatbildeja jo nesanema manu vestuli te portalaa :D

Wauuu.... Es te tieku pieminēts kā sliktais tēls.:O Kur Tu man rakstīji? f.lv vai dr.lv? Nekur neko no Tevis neesmu saņemis. Jā, starp citu, līdz šim cilvēku vārdus rakstīja ar lielo burtu. Ja nu vienīgi kādi grozījumi gramatikas likumos? :)

Džīzas!!!:O Vot pagriez uz mirkli muguru, un bnrīnumu lietas te notiekas!:D

Papildus 3 vietas pie Askolda automašīnā!

papildvietas (izklausās kā papildvietas koncertā, teātrī...) - beņķīsi blakus mašīnai vai piekabē :D

Labi, labi - gan jau Gints neapvainosies. :) Tās tik pirmās emocijas izlasot par papildus vietām. :)

Apvainojos, ka no nāsīm uguņi šaujas ārā :D (giggle) Kā Tu mani šitā paķēri :D Jūtu, ka atkal alutiņu būšu nopelnījis :D

Līgai Neimanei vel vietas masinaa ir skatos, varbut divas varetu aiznemt? :) 

Uzraksti viņai privāti vēstulīti :) 

mans šoferītis laikam atkrīt..

Kam ir brīva vieta,kas ar nakšņošanu brauc no Rīgas?

Kas Parpirms 5 gadiem

Paskaties tabulā šoferīšiem brīvas vietas vēl ir...

viss man to kas palika jadod tiko iemaksaju :) 

nee nu kamer es Londona bildeju vaveres visas gultas vietas jau izkertas... :( 

Labdien,

Manis neatkarīgu apstākļu dīēļ, netikšu uz pasākumu, jo mācības pāceltas tieši uz šiem datumiem.
Pastāv divi varianti, mana sieva brauc viena, attiecīgi, tie, kas tika runāti uz transportu, tiek.
Otrs variants, mēs ar sievu braucam vakarā satikties ar cilvēkiem, bet arī pa nakti brauksim atpakaļ.
To mēs izrunāsim līdz šodienas vakaram un padošu tad ziņu.

Ir arī labā ziņa, mani var ņemt no saraksta ārā, un atbrīvojās viena vieta rezervistu sarakstā esošajam cilvēkam.

Edgars Gerskovicspirms 5 gadiem

Ja būs vieta,tad uz 11 datumu piesakos,bez palikšanas uz nakti.

Ir divas vietas brīvas, šodien viens pārītis atteicās :)

...bet es esmu viens :(

Ja kādam nav ar ko nokļūt uz pasākumu, tad Edgaram 3 brīvas vietas autosā no Rīgas! ;)

...palika 2 brīvas vietas  

Liene Siliņapirms 5 gadiem

Nju jauki ka te kaads lasa veestules ja pirms kaada laika nosuutiiju mc Janim veestuli kad veel bija briivas guļvietas lai man rezervē vienu istabiņu TAČU, skatos sarakstā njā laikam čučēšu laukā, mīļi

McJānim ir attaisnojums neienākt vairākas dienas un neizlasīt! Nosūtīšu privātu vēstulīti!

Liene. Atvainojos protams, bet tavu vēstuli es neesmu saņēmis! Nedz te, nedz savā epastā- mcjanis@ inbox.lv. Ja drīkst pajautāt, uz kurieni man rakstiji? Un jā, laukā pilnīgi noteikti Tev nebūs jāguļ! :) Un istabiņa, iespējams, būs pati lielākā....;)

P.S.

Lai citi/as neapvainotos, ka piedāvāju Lienei lielāko istabiņu, izskaidroju! :D Pati lielākā guļamistaba pēdējos 100 gados Briedīšos, tiks darināta iz šķūnīša, apgreidojot to ar ultramoderniem IR tehnoloģijas miesas sildītājiem! ;) :D Silti būs visiem!(rock) un visām!(rock) Pļavā nevienam nebūs jāguļ. ;) Mašīnās arī gulēs tikai tie, kuri to īpaši vēlēsies. Veco amerikāņu filmu iespaidā...(giggle)

Liene Siliņapirms 5 gadiem

Paldies par info viss ir kārtībā :-) pilnībā uzticos šim pasākumam :-)

Karīna Jurciņapirms 5 gadiem

Citēts Liene Grosberga
Karīna arī bez spilvena lieliski iztiek, galvenais, lai gultīņa mīksta, citādi no rīta kaulus lauž :P

:D

Laura Riņķepirms 5 gadiem

Es arī vēlētos gultu, lūdzu :)

Lauriņ, vispirms jāveic samaksa par pasākumu. Kā jau minēts ;) Bet ja nedabūsiet gultas vietu, tad saimnieks saka, ka matracīsi nav slikti, teju kā gultas ;)

Lūdzu, pieraksti vēl 2 meitenes ..

Kristīni Dambīti ( mana dvīņu māsa )

un Liene Grosberga..

Tātad 4 guļvietas.. - var būt arī 2 gultas :)

Citēts Ozoliņš Kaspars
Nu es varu varbūt pusi savējā spilvena iznomāt, bet visādi citādi esmu nepierunājams... :D

Liene Grosbergapirms 5 gadiem

Karīna arī bez spilvena lieliski iztiek, galvenais, lai gultīņa mīksta, citādi no rīta kaulus lauž :P

Citēts Līga Pētersone
Ooo super, Karīna, ka būsi:) (y)
Kaspar, nu nezinu gan par "pirmais iemaksā, pirmais iet čučēt" nebiedē cilvēkus :D Mēs taču braucam ballēties nevis gulēt :D Gulēt- tas tā otrajā plānā, ap rīta pusi, ja sanāks laiks :D

Man arī prieks :)
Un paldies par šādu iespēju organizatoriem... beidzot būs iespēja satikt daudzus draugus  no saviem draugiem.lv :)
p.s. Un par guļvietām, Kaspar, .....padomā... varbūt tomēr varam aizrunāt jau tagad ?

Kas Parpirms 5 gadiem

Nu es varu varbūt pusi savējā spilvena iznomāt, bet visādi citādi esmu nepierunājams... :D

Citēts Ozoliņš Kaspars
Guļvietas ierakstās pēc naudiņas samaksāšanas... Pēc principa "pirmais iemaksā pirmais iet čučet"

aaaa... skaidrs :D

Citēts Karīna Jurciņa
Pierakstiet, lūdzu, 2 meitenes  -
Natālija Gusakova
Karīna Jurciņa

Un 2 guļvietas mums abām :)

Kas Parpirms 5 gadiem

Guļvietas ierakstās pēc naudiņas samaksāšanas... Pēc principa "pirmais iemaksā pirmais iet čučet"

Ooo super, Karīna, ka būsi:) (y)

Kaspar, nu nezinu gan par "pirmais iemaksā, pirmais iet čučēt" nebiedē cilvēkus :D Mēs taču braucam ballēties nevis gulēt :D Gulēt- tas tā otrajā plānā, ap rīta pusi, ja sanāks laiks :D

Pierakstiet, lūdzu, 2 meitenes  - 

Natālija Gusakova

Karīna Jurciņa

Oļegs Bucispirms 5 gadiem

arī man rezervējiet kur mugurkaulu piemest:D

Nu jums te tabulas... tur aš 2 majas ar gultam? 

man būs nepieciešama vienvietīga gulta, bet ja apstākļi spiedīs - varu viena aizņemt arī divvietīgo! :D

Citēts Gints Kristians

Wow, karsta, karsta meitene izklausās, mmm :D

Nu auksta noteikti neesmu un tuvakos gadus neplanoju but :D

Te ir poga atbildēt, spamojas te ar leilajiem palagiem karstā čikita (giggle)

Ginču, Giņču :D Nav palogi.. Tie tik deķīši mazi :) 

p,s, vards čikita man vienmēr izraisa k-kadas sava veida antipatijas,jo atgadina tos pudeļbirstu radījumus.. 

Citēts Ozoliņš Kaspars

Pag, tu tajā gultā gulēt taisies vai ar kaut ko citu nodarboties? (giggle)

(giggle) Pilnīgi noteikti siekalot spilvenu taisos :D

Wow, karsta, karsta meitene izklausās, mmm :D

Guļvietas: divguļamās gultas - 4 gab., vienguļamās gultas - 12 gab., 12 matrači kopā ar segām un spilveniem (kopā 32 vietas). Pārējie ņem līdzi savu matracīti, segu, spilvenu! Gultas vietas un matračvietas izvēlas tie, kas pirmie veikuši samaksu!

Gint, man vienguļamo gultu lūdzu :) 

Bet nu nost no acēm ja var :D

Kas Parpirms 5 gadiem

Pag, tu tajā gultā gulēt taisies vai ar kaut ko citu nodarboties? (giggle)

Aldis Vītepirms 5 gadiem

Citēts Iveta Tumaševiča
Aldi,varbūt piesakamies Ināras autiņā? es ar pagaidām bez auto

Tieši tāda doma bija :)

Iveta Tumaševičapirms 5 gadiem

super,tas būtu jauki!

Aldis Vītepirms 5 gadiem

Piesakos! Kopā ar www.fotografet.lv

Bet nav ar ko braukt! :(

Kā nav? :o Paskaties sarakstiņu ar auto, tur daudz brīvu vietu ;)

Iveta Tumaševičapirms 5 gadiem

Aldi,varbūt piesakamies Ināras autiņā? es ar pagaidām bez auto

Ieva Jankovskapirms 5 gadiem

Citēts Mareks Skeivis
Nedomāju, ka Tev būs jāsatraucas kā tikt, Tevi tur uz rokām uz Cēsīm aiznestu :D (blush)

nu jau nu

Būs izņēmuma kārta! Andris Polikevičš arī brauks! Pierakstu dalībnieku sarakstā!

Ieva Jankovskapirms 5 gadiem

Es arī labprāt piemestos pie kāda ;)

Mareks Siviekspirms 5 gadiem

Nedomāju, ka Tev būs jāsatraucas kā tikt, Tevi tur uz rokām uz Cēsīm aiznestu :D (blush)

Piesakos arī es :)

ōo, čau, Laura :)

Gint, gribētu paskatīties kā jums tur viss notiek :)

Jau esi sarakstā, ja kas ;)
P.s. Ar skatīšanos būs par maz, pašai ar viskaut kas būs jādara ;)

Ar lielāko prieku (sun)

Kā nokļūsi? Ar savu transportu vai pie kāda piemetīsies? :)

No mana gala brauks vēl 2 cilv., tad jau mēs sadomāsim ko un kā!

Inara Eglitepirms 5 gadiem

Es ar braukšu un man būs 3 vietas brīvas un man vajag gultu

Kas Parpirms 5 gadiem

Ināriņ, prieks, ka piedalies- pie gultām tiek tie kas pirmie samaksājuši, tā ka nekavējies ;)

to top