Kā zinām sony bezspoguļa kamerām ir iespēja adaptēt pilnībā jebkuru stiklu ir vajadzīgs tikai adapteris, bet ir viens bet. Crop sensors, adaptējot stiklu zaudējam daļu zīmējuma ja izmantojam  35 mm (pilnā kadra) stiklus. Tagad tam ir risinajums speedbosteri, es saucu par bubinātāju, rupji runājot tas ir kas līdzīgs t.c. respektīvi adapterī iebulvēts stikls, kurš koncentrē gandrīz visu gaismu, kuru redz pilnā kadra stikls un saspiež to uz maza sensora, rezultātā tiek dabūts pilnais kadrs vai tuvu tam uz mazās matricas. Vēlējos padalīties ar informāciju jo varbūt arī citi apsver iespēju iegādāties šādu nieku, lai paskatītos uz 44 2 vai kāda cita stikliņa pilno zīmējumu caur savu mazo sony vai fuji kameru, un uzbliestu kādu smuku portretu netērējot naudu uz dārgu pilna kadra kameru kurai tapat nevar atļauties gaišus stiklus. Tātad pats nopirku pašu lētāko bubinātāju, neatceros konkrēti kādas firmas, bet tam nav nozīmes, paskaidrošu vēlāk. Pirku eos to nex jo no tā tālāk var uzlikt m42 adapteri un stiklu fokuss līdz bezgalībai un nikon f uz eos nikona stiklus fokuss līdz bezgalībai, atradu arī pāreju uz minoltu, bet šī pāreja ir ir reti sastopama un dārga, gandrīz bubinātāja cenā. tāpēc apsveru iespēju nopirkt bubinātāju uz minoltu. Tātad cenas sākot no 60 eirām un uz augšu. jautāsi kāda atšķirība lētajiem stūru asums būs vairāk degradēts un nedaudz vairāk oberāciju, man personīgi neviens no šiem faktoriem netraucē. Protam nākotnes plāns ir A7 vai A7 2 lai nebūtu jāņemās ar bubinātājiem bet pagaidām šī manā skatijuma ir laba lēta opcija lai paspēlētos ar iespējam. ja ir jautājumi droši uzdodat, atbildēšu ar prieku.
Pievienots pirms 11 mēnešiem
Teorija
422 9

Kaspars Kurcenspirms 11 mēnešiem

Citēts Zigmārs Romanovskis
rupji runājot tas ir kas līdzīgs t.c. respektīvi adapterī iebulvēts stikls, kurš koncentrē gandrīz visu gaismu, kuru redz pilnā kadra stikls un saspiež to uz maza sensora, rezultātā tiek dabūts pilnais kadrs vai tuvu tam uz mazās matricas.

Viss ko dara bubinātājs - samazina objektīva kvalitāti un paplašina leņķi. Fiziku neapjāt.

Citēts Gints Kristians
Kur nu iedams, tā tik dzirdu, ka cilvēki ar steigu iegādājas Sony! Kas notiek? :o

Sony labs, arī gribu Sony (7mk3, 7Rmk3).

Zigmārs Romanovskispirms 11 mēnešiem

To es itkā minēju. 

Gints Kristianspirms 11 mēnešiem

Kur nu iedams, tā tik dzirdu, ka cilvēki ar steigu iegādājas Sony! Kas notiek? :o

Kā raksiju vēlos šī gada laikā iegādāties ilce7 pirmo seotīto soņku uz tās var adaptēt visu pa taisno pilnais kadrs cenas jau sakritušas uk pa 600 700 eirām var ieķert. 

Aivars Elgutispirms 11 mēnešiem

Ileiec konkrēti adresi ar aprakstu par to speedbosteri un arī kur tos var nopirkt, mani interesē, jo izmantoju vecos stiklus...

Tie darbojās ar bezspoguļu kamerām ne ar spoguļkamerām. 

Aivars Elgutispirms 11 mēnešiem

Skaidrs....tad tas man neder

Diemžēl uz nikona neko citu kā nikona vecos stiklus, nu vēl m42, lai būtu ne makro distance uzmontēt  nevar. 

Izveidoja forumu Speedbosteri

to top