Laikam jau Ginta iespaidā sāku meklēt sev jaunu fotokameru - ziepi. No visām idejām par spogulenēm atteicos, jo kā Gints teica vajagot mazu, vieglu, ērtu.

Bet nu problēma ko pirkt ? Jo nekā nav. Pat teiksim CANON PowerShot G9 X Mark II nav skatu meklētāja. Sarakstīju visu, kas būtu vajadzīgs. Sanāca šāds te :

1. Lai būtu skatu meklētājs
2. Lai būtu atlokāms displejs (varētu bildēt nemanot, sakarā ar jauno autortiesību likumu)
3. Lai būtu RAW (tagad daudzām kompaktkamerām ir)
4. Lai var pievienot zibspuldzi, trigerus
5. Lai būtu zūms kāds 25 - 30x
6.Lai būtu diafragma kādi 2,8 un arī platleņķis vismaz 24
Un kā pēdējais, lai būtu video 4K

Nu un tas arī viss. Bet tādu nevaru atrast. Varbūt meklēt Olympus vai vēl kādu citu.

Uldis Mauriņš

Meklēju fotokameru - ziepi

Uldis Mauriņš
Pievienots pirms 8 mēnešiem
Dažādi
411 13

Gints Kristianspirms 5 mēnešiem

Par pieņemamām cenām sony a6300 (lēts un sasodīti labs). A6500 jau padārgi būs! 4K video šiem modeļiem ir "vonderfūl"! Gaišo sigmas 1.4 stiklu un būs apmierināts kā pitons :)

Andis Žukauskaspirms 5 mēnešiem

Man šķiet, ka labāk būtu nevis 4K video, bet FHD 60 FPS, gludāks un daudz baudāmāks video plus, ja vajag vēl apstrādāt, tad vajadzēs jaudīgu kompi, jo ne visi velk 4K video. Ārējo zibeni var ņemt Nikon SB-900/910, viņu var palaist ar jebkuru gaismu, pat no telefona zibspuldzes, bet slave režīmā.

Aivars Elgutispirms 8 mēnešiem

Mazs, kompakts ziepis priekš ceļojumiem ir šis, tajā ir viss, ko tu vēlies, izņemot zoom! Sony Cyber-shot DSC-RX100 V

Kaspars Kurcenspirms 8 mēnešiem

Nav zoom.
Nav iespēja pievienot zibspuldzes.

Uldis Mauriņšpirms 8 mēnešiem

Labi Kaspar un ko ceļojumiem pirktu Tu sev, ja vajadzētu ?

Kaspars Kurcenspirms 8 mēnešiem

Es jau nopirku šo Sony RX100V.
Man nevajag ziepī baigo zoomu un ārējas zibspuldzes. 
Pirku filmēšanai un ceļošanai.

Jā Aivar, jāskatās vēl daudz, jo nev man vērts Canon 5D ar 24 - 105 mainīt pret ko tādu kas izmēros ir tik pat liels, tikai ar sliktāku kvalitāti. Tad labāk Canon mark 2 vai pat mark 3

Panasonic fz 300 ir 4K un pie tam jai ir putekļu un mitrumizturīgs korpuss. Ja gribi ar 20Mpx tas Panasonic fz 2000 ar 1" matricu, bet tam zoom būs 16 reizes...

panasonic fz 200 vai panasonic fz 300

Paldies Aivar. Ļoti noderēja. Tagad jāskatās tālāk.
Tikai ko Tu piedāvā ir 12 milj.pikseļu un bez 4K.
Skaties tagad iznākušasJaunas kameras ar 20 milj. pikseļu un 4K. Domāju ideāls variants tūrisman.

Paldies

Gints Kristianspirms 5 mēnešiem

Neieteiktu lumixu. Sliktākos gaismas apstākļos, iso augstāk par 600-800 nepacelsi, kvalitāte briesmīga! IMXO! Biju noīrējis, iz pieredzes :) Labā gaismā ir ok!

Izveidoja forumu Meklēju fotokameru - ziepi

to top