Visā visumā būtu labi, ja būtu iespēja kameras datus pie bildes manuāli rediģēt, jo... ne visām bildēm ir exif dati.
Pievienots pirms 5 mēnešiem
Par fotografet.lv
276 14

Uldis Mauriņšpirms mēneša

Dainis raksta - Ir smalki mākslinieki, kas samazina bilžu izmērus līdz neprātam, ka labā kvalitātē A4 formātā nevar izprintēt. tās ir lielākas šaumas, kad atpiķo ~1000 par pasākumu, bet faili skatāmi tikai telefonā...
Nesapratu ideju. Kurš samazina bilžu izmērus un kāpēc tas vispār jādara? Man kamerai vienmēr ir uzlikts viss uz RAW+JPEG un visaugstākā kvalitāte. Viss. Vairāk tur neko nekustinu.

Sindija Liepiņapirms mēneša

Man ir līdzīga problēma, kā sākotnēji minēta diskusijā. Tikko nomainīju tehniku, taču pie jaunākās bildes neparādās dati un rediģēt nav iespējams. Es labprāt gribētu, ka citi šos datus redz. Tomēr interesanti papētīt katru bildi.

Dainis Arbidānspirms mēneša

Man nav svarīgi ar kādu ISO un slēdža ātrumu tiek bildēts... ja ir pareiza gaisma un kompozīcija un nav graudu, sarkanu acu un citu defektu un bildei ir pietiekams izmērs tad ir ok... Ir smalki mākslinieki, kas samazina bilžu izmērus līdz neprātam, ka labā kvalitātē A4 formātā nevar izprintēt. tās ir lielākas šaumas, kad atpiķo ~1000 par pasākumu, bet faili skatāmi tikai telefonā...

Uldis Mauriņšpirms mēneša

Kāpēc daži grib dzēst ? Tāpēc ka uzņem ar ISO 3200 un ātrumu 1600 pie diafragmas 11

Dainis Arbidānspirms mēneša

Nu ko var ņemties... tak katreiz ir savādāki apstākļi un vajadzības... un kas ka citi tos datus redz... nav tak dilstoša manta...

Māris Mihailovs pirms mēneša

Nesaprotu, kapèc ir jàdzėś vai jàmaina Exif dati,ko ar to grib noslèpt?Es piemèram gandríz vienmèr apskatos śos datus, bilde arì ir vèrtīgàka, ja ir dati.

Maksims Ter Oganesovspirms mēneša

Makam ir "Exif Purge". Bet tur var tikai visu nodzest. Samainit nevar.

Andris Fisenkopirms 4 mēnešiem

Man ir kaut kāda programmiņa kur var mainīt EXIF datus tiko izmeģināju, uz f. (FNumber). Ja pareizi sapratu to domu šim forumam

Agnis Rainbahspirms 4 mēnešiem

Labi mācību procesam,nošpikot var,tādā ziņā piekrītu.Bet ja stikls vecs kā zeme,tad nu atceries vai bij5,6 vai6,vai 4...:)

Edgars Vylcānspirms 4 mēnešiem

Bet ja cmuks bokē, var, piemēram, uzzināt, kāds stikls tā zīmē

Agnis Rainbahspirms 4 mēnešiem

Bet kam Viņus vajag?

Edgars Vylcānspirms 4 mēnešiem

Principā jau, manuprāt, nrkam nav vajadzīgi, bet, ja reiz ir, tad būtu labi iespēja manuāli ievadīt

Gints Kristianspirms 5 mēnešiem

Šis temats sen tika uzteikts, bet kā redzams, nav izpildīts!

Edgars Vylcānspirms 5 mēnešiem

Izveidoja forumu EXIF dati

to top