Šī nav pirmā reize, kad mans darbs tiek zaudēts. Un nav nekāda izskaidrojuma. Šoreiz fotono pēdējās sērijas “Carnikavaspastaiga”. Prasu skaidrojumuun atvainošanās.

Anatolijs Solodovņikovs

Dusmīgs jautājums

Anatolijs Solodovņikovs
Pievienots pirms 6 dienām
Par fotografet.lv
92 11

Anatolijs Solodovņikovspirms 6 dienām

Citēts Gints Kristians
Parunāšu ar moderatoriem.

Moderators klusē. Liekas, ka tas notiek Maskavā - cilvēki tiek sisti un uzmācīgi ielās, bet Putins klusē.

Gints Kristianspirms 6 dienām

Principā, nevajag būt tik skarbam! Cik noprotu, Tavas bilžas "laiž gar ausīm" :) Proti, arī respektē Kārļa sen iepriekš teikto :)
Katrā ziņā, es atvainojos citu vietā!
Ja vēlies, augšupielādē to bildi no jauna!

Eltons Eltonspirms 6 dienām

Citēts Gints Kristians
Fb sen būtu bloķēts pat uz pusi, kādas ir šeit ir bildes ;)

Bet kāds tomēr filtrē šeit arī. Man, piemēram, nav nevienas erotikas, bet kāds tomēr paspēj paslēpt (aizplīvurot) kādu bildi, jo pats neesmu ieklikšķinājis "erotika". Tāpat FB "paslēpj" uz nedēļu vai mēnesi. Tomēr, kā jau iepriekšējā postā ironizēju: mēs esam tikai ciemos svešā mājā...

Aivars Elgutispirms 6 dienām

FB mani ir bloķējis pilnīgi ne par ko uz trim dienām, pilnīgi neko neesmu izdarījis, bet bloķis, protams ka dusma i bet es tur neko nevar padarīt.... un sūtu, rakstu cik grib, viņiem viss ir po.... tā ka es FB būšu back tikai ceturtdien! :D

Citēts Eltons Eltons
No Toļika Carnikavas sērijas pazuda viena bilde. Cilvēkam kremt, ka sērija tagad palikusi par vienu bildi nabadzīgāka un savu sāpi viņš izsaka publiski. Kas tur ko nesaprast? Mani vispār izbanoja no feisbuka par bildi "Pazemes stāsti" ar to dzelzs čūsku... Pasaule ir nežēlīga...

FB ir skaidrinoteikumi, par kuru pārkāpšanu viņi baņo. Kādu noteikumu es šeit pārkāpu, ka administrators iznīcināja manu darbu? Un neizsludinotkaru?

Parunāšu ar moderatoriem.

Neko nesapratu?! Tu zaudēji darbu? Dēļ kā?

Eltons Eltonspirms 6 dienām

No Toļika Carnikavas sērijas pazuda viena bilde. Cilvēkam kremt, ka sērija tagad palikusi par vienu bildi nabadzīgāka un savu sāpi viņš izsaka publiski. Kas tur ko nesaprast? Mani vispār izbanoja no feisbuka par bildi "Pazemes stāsti" ar to dzelzs čūsku... Pasaule ir nežēlīga...

Uldis Plintepirms 6 dienām

sejasgrāmatu ar fotografet diezgan optimistiski salīdzināt

Fb sen būtu bloķēts pat uz pusi, kādas ir šeit ir bildes ;)

Izveidoja forumu Dusmīgs jautājums

to top