Māris Apsītis

bez nosaukuma

Publicēja Māris Apsītis, pirms 5 gadiem
628 60

Edgars Eglienspirms 5 gadiem

jā tāda vērtīga diskusija sanākusi :) Māri,lasot tavu domu rādās ideja,ka vajadzētu paprovēt fonu gaišāku uztaisīt kaut ko pēlēku, ar vei bez kādas faktūras, tas radītu telpiskumu jo tagad melnais apēd galvu. un tad vēl iešāvās prātā kad verētu pēdiņas redzēt uz aizmuguri,nu tā kad modele būtu aizākējusi kājas ap krēsla kāju :)

Māris Apsītispirms 5 gadiem

Mana doma bija jau pie pēcapstrādes, kāpēc es šo bildi vispār atstāju, jo šī bilde veido asociācijas, to ka sieviete ir kaila, neatklājot to, un arī bilde risinās 3 plānos (telpiskums).Rokas izskatās lielākas, un pārāk daudz lauzto līniju, līdz ar to harmonija zūd, bet atkal krēslam ir maiga apaļa harmonija :) Varbūt tiešām šeit krēsls ir bijis galvenajā lomā, kā pieminēja Edgars :)Bet katrā ziņā paldies par komentāriem, ieguvu daudz atziņu un sapratu daudzus uzskatus :).Savā ziņā es centos panākt to vērtību, kāda ir melnbaltajām bildēm (tās kuras parasti ir vērts taisīt par melnbaltām bildēm, kuras izsaka veselu stāstu, un telpiskumu) , bet laikam to mērķi nebūšu sasniedzis :)Bet ja pafilozofē, vai ja apmeklētu kādu izstādi ar melnbaltajām bildēm, un šāda būtu starp tām, vai tad nemainītos viedoklis? Kas veido to pievienoto vērtību tieši melnbaltajai bildei? (būtu forums, varētu apspriest :))

Inara Eglitepirms 5 gadiem

mani tracina viņas rokas,tādas milzīgas tur uztaisītas,pluss nenolasās ķermeņa aprises,apakšā kaut kāds spīdīgums..........utt

Māris Apsītispirms 5 gadiem

Es šo bildi uztveru savādāk, ne kā parastu plikbildi ...Kāpēc kaķīšiem liek 10, bet šo bildi nesaprot?Varbūt kāds izskaidros, kas šajā bildē ir nepareizs vai kāds.

Edgars Eglienspirms 5 gadiem

nez varbūt kad krēsls ir galvenais bildes varonis, varbūt kad modelei nav ne galvas ne kājas, varbūt ka nav centrā varbūt ar blondīni būtu labāk , varbūt bildi cenšas saprast nevis sajust :| nez....

Māris Apsītispirms 5 gadiem

paldies Solvita :) Cik sapratu par sevi, laikam vēlējos saprast savu izpratni (vai arī neizpratni) melnbaltajā foto un akta foto :)Nekas, pirmie kucēni jāslīcina :) Man no šīs foto sesijas vēl daudz labāku bilžu :) būs jāpamēģina no tām labāku uztaisīt :)


Maker
Canon
Model
Canon EOS 40D
Flash mode
Flash did not fire
Software
Adobe Photoshop Lightroom 3.6 (Windows)

to top